Hikmet tedavi üstelik hareketli aynı yöntem, veca tedavisi ‘Algoloji’

– Hikmet tedavi dahi canlı tıpkı formül, ağrı tedavisi ‘Algoloji’

ANKARA – Hikmet tedavisinde faal aynı yöntem olan ‘Algoloji’ (balkı tedavisi) başarılı sonuçlar sağlıyor.

Başkent’te faaliyetlerine başlayan hususi tıpkı klinik, hastalarına sağladığı tedavi hizmetlerine, “Algoloji” yöntemini da ekledi. Ağrının nedenlerini inceleyici ve kaynağını tanımlayarak tedavi etmeyi hedefleyen tıpkısı yöntem olan Algoloji, artık kronik ağrıları erek alıyor. Hastaların temas biri üzere özel durumlarına, ihtiyaçlarına ve hedeflerine uyacak kişiselleştirilmiş tedavi planları oluşturulan merkezde, alanında bilirkişi Prof. Dr. Birol Şişman ve Doç. Dr. Ferdi Ağır marifetiyle kişiye özel tedaviler uygulanıyor. Klinikte uygulanan tedaviler ortada fiziksel tıp, pediatrik iyileştirme, optimize tıbbi tedavi ve girişimsel ağrı yönetimi üzere teknikler bile meydan alıyor.

“7’den 70’e tüm herkese tedavi sunuyoruz”

Otama yöntemlerinde 7’den 70’e sükse sağladıklarını belirten Prof. Dr. Birol Balaban, “Bizim otama yöntemlerimiz bundan sonra ağrı ve hikmet tedavi rehabilitasyon üstüne olan cümle adale-kuru sistemi ağrısı veya işlev kaybına vabeste sıkıntıları gelişen çocukluk ve yetişkinlik çağındaki insanlara hitap ediyor. Hele başlıca ve farklı deli dolu ağrılardan kaynaklı hikmet tedaviyle ait 7’den 70’e birlik herkese otama sunuyoruz. Temas yetişkinde ve çocukta farklı yöntemler kullanıyoruz. Teknolojik sistemlerden tutun konvansiyonel dediğimiz geleneksel sisteme kadar her tedavi yöntemini uyguluyoruz. Burada hastalığın tanısı, yaş grubu ve özelliğine göre tıbbi imkan verilen gelişigüzel soy uygulamayı yapabilmekteyiz” ifadelerini kullandı.

“Bu uygulamalarda, hele birlikte görüntüleme yöntemi haddinden fazla kocaman”

Yıpranmamış otama yöntemleriyle elan çalışkan sonuçlar aldıklarını ifade eden Doç. Dr. Ferdi Yavuz veca tedavisiyle ilgili, “Algoloji (ağrı tedavisi) bu uygulamalarda, hele bile görüntüleme yöntemi çokça heybetli. Başlangıçta körleme yapılan iğne çıktı günümüzde ayrılma edilmiş durumda. Hem hastanın güvenliği, hem bile iğne etkinliğinin arttırılabilmesi açısından görüntüleme rehberliğinde yapılan dert tedavileri az çok aktif sonuçlar vermektedir” diye niteleyerek konuştu.

Açılış sonrası misafirler kliniği gezerek tedaviler üzerine ehlivukuf hekimler aracılığıyla bilgelik aldılar.

Share: