Batman ekonomi haberi: Bakan Nebati Batman’da esnafa müjdeyi verdi: “Paket yolda”

Vekil Nebati Batman’da esnafa müjdeyi verdi: “Paket yolda”

BATMAN – Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel, Batman’ı müzakere ederek türlü temaslarda bulundu. Hazne ve Maliye Bakanı Bitkisel Batman Valiliğini müzakere etti.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Batman Valisi Ekrem Canalp ve Yanlışsız Fırka Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Ak Parti İl Başkanı Akif Bol ve tören düzeni tarafından karşıladı. Icra Vekili Nebati, Vilayet haysiyet defterini imzaladıktan sonraları makama geçerek Batman Valisi ve Belediye Komutan Vekili Ekrem Canalp’tan site genelinde yürütülen çalışmalar için bilgelik aldı. Nazır Bitkisel, Valilik ziyaretinden sonraları Batman Doğru Öğür el teşkilatını musahabe etti. Ak Partili çoluk çocuk Vekil Bitkisel’yi meşale, erbane ve kürtçe şarkılar eşliğinde karşıladı. Ak Öğür devlet teşkilatı ziyaretinden sonra Batman Gülistan Caddesine revan Icra Vekili Bitkisel, burada mevcut esnafları musahabe ederek vatandaşlarla sohbet etti. Nazır Nebati, esnaf ve vatandaşların dava ve taleplerini dinledikten bilahare çocuklara hediyeler dağıtıp ajanda ışık çektirdi. Esnaf ziyaretinde talepleri dinleyen Nazır Bitkisel, “Esnafımızı rahatlatacak paket yolda geliyor. Esnafımızı rahatlatacağız. Cumhurbaşkanımız açıklayacak” dedi.

Bakan Bitkisel’ye ülfet sırasında Batman Valisi ve Şehremaneti Başbuğ Vekili Ekrem Canalp, Batman Doğru Tümen Milletvekili Ziver Özdemir ve tören düzeni üyeleri eşlik etti.

Share: