Ayvaz saç bakım ve dizayn atölyesi ikinci şubesini Caddebostan’da açıyor

Eş saç bakım ve dizayn atölyesi Cut Labs, Etiler’den bilahare ikinci şubesini son teşrin ayında Caddebostan’dahi açıyor. Atölyenin müessis ortaklarından Sinan Ergün, kullanılmamış şubede özellikle birebir ve sınıf eğitimleriyle saç kesimi üstüne henüz bilgili ve kalifiye elemanlar yetiştirmeye odaklanacaklarını söyledi.

Saç ve sakal kesimi, keratin uygulamaları, saç bakımı, manikür ve pedikür, kap bakımı, çocuk saç kesimi, perma ve Brezilya fönü hizmeti verdiklerini belirten Ergün, “Ayvaz bakım ve güzellik ürünleri özellikle pandemi ile henüz çok çeşitlenmeye başladı. Kısıtlama dolayısıyla sağlam çokça kuaförün kapandığı dönemde, erkekler için kişisel bakımın esas önemi ortaya bundan sonra ve daha çok erkek dış görünüşüne ilgi göstermeye başladı. Biz üstelik değişen trendlere kadem uydurarak öz stilini ortaya ihata etmek talip erkeklere hizmet etmek üzere yola çıktık” dedi.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ SAÇ KESİM TARZLARI YÖRE PLANDA

Erkeklerin çabuk tıpkısı saç tarama yahut tıraş ile evden çıktığı günlerin geride kaldığını nâkil Ergün, “Aksine günümüzde rical hem kişisel bakımına hem üstelik bu hizmet sırasında kullandıkları ürünlere çokça daha fazla ilgi gösteriyor. Bu de sektöre yenilikçi tarzlar kazandırmaya, nitelikli grup arkadaşları yetiştirmeye ve çağcıl hizmet hizmetleri sunmaya odaklanan bizler üzere eşsiz bir potansiyel haline geliyor. Daha Çok çokça türlü tasfiye ve bakım ürünleriyle birlikte kişiselleştirilmiş saç barışma tarzları var ve erkek güzelliği biricik bir kalıptan sıyrılarak daha öznel, ayrımlı ağıl gelmeye başladı” diyerek konuştu.

2023’ÜN SAÇ TRENDİ

20 almanak tecrübesini saç inikat teknikleri eğitmenliği ile birleştirdiğini söyleyen Ergün, eş saç konvansiyon, eş saç ve sakal geçim, saç şekillendirme ve deri hizmet kabil alanlarında kazandığım bilgelik birikimimi öğrencilere aktarma etmek üzere Cut Labs markasını kurdum. Atölyenin kasım ayında ikinci şubesi Caddebostan’de açılıyor. Alelhusus burada koca saç itilaf standartlarını geliştirmeye odaklanacağız. Uygun ve dershane eğitimleri ile saç kesimi üstüne henüz anaç ve nitelikli elemanlar yetiştirileceğiz. Alelhusus Y ve Z kuşağı erkekleri yenilikleri izlem ika, saç boyama ve değişik tarzlar deneyim üstüne elan cesurlar. 2021 ve 2022’nin vazgeçilmezlerinden olan koca topuzu, sörfçü saçı ve perma kabil perakende saç trendleri 2023 yılında yerini henüz aklık ve ılımlı uzunlukta saçlara bırakacak. Antrparantez ağartılmış saç uçları hele bahar ve yaz aylarında esasen moda olacak. Trendleri izlem ederken kişiselleştirilmiş dokunuşlar doldurmak ve bu sayede müşterinin pop olan ile ferdî deste kurmasını uydurmak, kudretli tıpkısı saç tasarımcısı ve stilist olma yolundaki sunma kocaman konudur” ifadelerini kullandı.

Share: