Ata olmanın mutluluğunu canlı Gökhan Çıra gözdağı verdi: Bizi çocuğumuzla denemeye kalkmayın

Geçtiğimiz yıl Selin Ciğerci ile ikinci kere boşanan ve 3. kere nikah masasına oturacağını duyuran Gökhan Lamba, bugün sosyal iletişim araçları hesabından ağababa olduğunu duyurarak bebeğiyle pozunu paylaştı. Çıra’nın paylaşımdan bilahare açıklama işleyen Ciğerci ise evli olduğu dönemde bebeği velet edindiklerini ve kendisinin bakacağını söyledi. Sakatatçı’nin açıklamasından bilahare tıpkısı video yayınlayan Gökhan Çıra ise kendilerini eleştirenlere zılgıt verdi.

“BİZİ KIZIMIZLA VURMAYIN, KARŞINIZDA BENİ BULURSUNUZ”

Instagram hesabından yayınladığı videoda “Bizi evladımızla sınamayın” diyen Gökhan Lamba, şu ifadeleri kullandı: “İnanılmaz heyecanlıyım. Hayattaki biricik isteğimiz çocuğumuzun olmasıydı. Tanrı yıldız etti, emniyetsiz mutluyum. Bebeğimin annesi Selin Sakatatçı. Bu durumdan kendine behre çıkarmaya etkin insanlar var. Sakın bizi çocuğumuzla denemeye kalkmayın. Kızım için neler yapabileceğimizi, neler yapabileceğimi aklınıza de yayımlamak istemezsiniz. Ego kızım amacıyla üzülürsem neler yapabileceğimi o konuşanlar oranlama etsin. Bire Bir asıl ve baba evlatları üzere yaşar. Zinhar amma zinhar kızımın annesini geçmişiyle ait ve kızımızla ilgili vurmaya kalkmayın. O ahit karşınızda beni bulursunuz. Hem üstelik hiç beklemediğiniz gibi bulursunuz haberiniz olsun.”

HANGI OLDU?

Güzeşte Instagram hesabından ayrımsız bebekle fotoğrafını paylaşan Gökhan Lamba, “Bayağı dünyama kalburüstü geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çokça seven bir baban var. Ego sana haddinden fazla araklama oldum kızım. Hayatım, hayatına feda olsun. Tatlıca aynı yavru olursun inşallah. Sağlıklı, huzurlu, bahtiyar büyüyelim canım kızım, kırnak geldin. Dünyamı aydınlattığın amacıyla sana antrparantez teşekkür ederim kızım” diye niteleyerek ata olduğunu duyurdu.

SELİN CİĞERCİ: ANA OLDUM, ÇAĞA KUL KALACAK

Bugün konuyla ait açıklama işleyen Selin Sakatatçı ise şu ifadeleri kullandı: “Ben hep ana tevessül etmek istediğimi ve olacağımı söylüyordum elhak. Bozuk eşimle evliyken bir yola başvurmuştuk. Velet peyda etmek için başvurularımız kabul edildi. Etraflı zamandır de odası var. Esas başlamak istiyorum ve onunla yoluma devam etmek istiyorum. Sakat eşimle geçim gibi aynı genişlik bulunmayan. Çocuk kul kalacak, istediği zaman eski eşim gelip görebilecek. İsmi ‘Saadet Selenay Çıra’. Çarkıt eşimle bu arada başvurduğumuz üzere onun aile adı var.”

Cet olduğunu duyuran Gökhan Lamba’nın arkası sıra Selin Sakatatçı üstelik konuştu: Temel oldum Gökhan Lamba’dan kelle karıştıran paylaşım! “Ata oldum” diye bebeğiyle çalım verdi

Share: