Başkan Gümrükçü’nün esnaf buluşmaları sürüyor

Çiğli Belediye Reisi Utku Gümrükçü, kaymakamlık esnafıyla yaptığı değerlendirme toplantıları çerçevesinde, berberlerin arkası sıra ilçedeki mobilyacı esnafıyla ayrımsız araya gelerek istek ve ihtiyaçlarını dinledi.

Çiğli Belediye Reisi Yengi Gümrükçü, bu misil mobilyacı esnafıyla buluştu. Çiğli Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya; Çiğli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Arif Altıkulaç, divan üyeleri, muhtarlar ve Çiğli’da neşelilik gösteren möble esnafı iştirak gösterdi. Başbuğ Utku Gümrükçü, toplantıya katılan esnafları yegâne yegâne dinledi, arzu ve önerileriyle ilgili notlar aldı.

Utku Gümrükçü: “Mobilya sektörünün merkezi olacağız”

Esnaf buluşmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Gümrükçü, “Kazançlı yerine ülkece boğuk bir süreçten geçiyoruz. Bu ters ortamdan yeryüzü çok etkilenen kesimlerin başında esnaflarımız geliyor. Bu süreçte esnaflarımızı boydak hissettirmemek ve taleplerine çözüm yayımlamak için toplantılar düzenliyoruz. Çiğli Belediyesi olarak, geçmişten bugüne ilçemizdeki mobilyacı esnafıyla ilk kez tıpkısı araya geldik. 60’a mümasil markayla mobilyacılık sektöründe mefret aynı potansiyele sahibiz. Birlik İzmirlileri möble almak için ilçemize bekliyoruz. Mevcut potansiyelimizi akıllıca yönlendirerek Çiğli’mizin yıldızını möble sektöründe dahi parlatacağız. Çiğli, İzmir’dahi mobilya ahzetmek isteyenlerin gideceği evvel bulunak olacak” ifadelerini kullandı.

Altıkulaç: “Esnafımız ayar gördüğünü hissediyor”

Toplantıda mütekellim Çiğli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Arif Altıkulaç bile, “Utku başkanımız, Çiğli esnafının derdiyle dertlenen, bu sorunlara hal teksir gayretinde olan bir başbuğ. Parçalanmamış esnaflara bire bir ahbaplık etmek ve ihtiyaçlarını kendilerinden uymak istediği amacıyla toplantılarımıza bitmeme ediyoruz. Berber Dükkânı esnafımızın arkası sıra mobilyacı esnafımızla bire bir araya geldik. Bu aplikasyon sonrasında dilek ve ihtiyaçlarımızın karşılanma hızı arttı. Şehremaneti Başkanımız Sayın Utku Gümrükçü özellikle tevessül etmek amacıyla birlik ekibine teşekkürname ediyorum” diyerek konuştu. – İZMİR

Share: