Altınordu Oto Galericiler Sitesi’nde köylü sayım başladı

Altınordu Belediyesi’nin Ordu’yu Altınordu’yu ikinci ahali oto ticaretinde bölgesinin yıldızı yapacak “Oto Galericiler Sitesi” yapımında sona gelindi. Başbuğ Aşkın Tören’in yakından strateji ettiği projede sert inşaatı tamamlanan binalara ait çöz ve dış cephe boya imalatları, başlık ve pencerelerin montajı devam ediyor.

Altınordu Karacaömer Mahallesi’nde 17 Bin 660 metrekare düz üstünde tamamlanma aşamasına gelinen projede; 9 bin 235 metrekare sınırlanmış düz, 2 bin 600 metrekare yeşil kayran, 3 bin 800 metrekare zahir park vadi alıyor. Oto Galericiler Sitesi’nde; 62 nüsha oto galeri, yönetsel çatı, noter, oto ekspertiz, oto yıkama, kafe, kuaför, market gibi sosyal hayat alanları dahi vadi alıyor.

Yapımında sona gelinen proje ile ilgilendiren değerlendirmelerde mevcut Başbuğ Fazla Tören, “Otomotiv sektörüne ayar katacak ve modern şehirleşmeye katkı sağlayacak olan projemiz, Altınordu’ya Ordu’ya ve tam bölgeye bakım verecek” dedi.

Şehrin gayrimuntazam işyerleri konumundan modern şehircilik örneği sektörel merkezlere geçişi noktasında stratejik aynı yaklaşım içerisinde olduklarını söyleyen Komutan Tören, “Projemiz gündeş şehirleşmeye ve sektörel merkezler oluşturma çalışmalarına bile adamakıllı yeknesak olacak. Bodur sürede tamamlayarak hizmete sunacağımız merkezde esnafımız ile tüketiciyi buluşturacağız. Hemşehrilerimize ve ikinci ahali oto kurum satımı üzere şehrimizi yeğleme edecek vatandaşlarımıza emniyetli aksata imkanı sunacak projemiz hem esnafımızın kazancına derece katacak hem dahi Altınordu ilçemizin ticari kapasitesini artıracaktır. Her yönüyle bölgesinde yıldızı yükselen Altınordu’muza ayar katacak yatırımlarımız, hizmetlerimiz ve çalışmalarımız bitmeme edecek” diye konuştu. – KALABALIK

Share: