Afra Saraçoğlu’ndan ayrılan Sap Yazıcıoğlu’nun “Shakira” paylaşımına reaksiyon yağdı! Gösterişli aktör izah ayırmak zorunda kaldı

2018 yılından beri aşk dinamik Afra Saraçoğlu ile Koca Yazıcıoğlu çifti geçtiğimiz kamer ilişkilerini noktaladı. Saraçoğlu’nun Deniz Boyu Çapkını dizisindeki partneri Kişi Ramazan Demir’le, Yazıcıoğlu’nun bile çarkıt partneri Hafsanur Sancaktutan ile birliktelik yaşayarak birbirlerine çıyanlık ettiği tez edildi. Haklarında çıkan yezitlik iddiasını değişmez tıpkısı dille yalanlayan ikiliden Yazıcıoğlu paylaşımı ruzname oldu.

SHAKIRA PAYLAŞIMI TEPKİ ÇEKTİ

Kişi Yazıcıoğlu, 11 yıldır alay malay olduğu Pique vasıtasıyla ihanete uğrayarak boşanan Shakira ile büyüklük hastanesinin önünde oldukları bir fotoğrafı paylaştı. Yazıcıoğlu’nun paylaşımında yezitlik vurgusu yaptığı sav edilince tepkiler bile birlikte geldi.

ELEŞTİRİLERE KARŞILIK VERDİ

Eleştirilerin ardından Instagram hesabından eskimemiş bire bir paylaşım daha özne Yazıcıoğlu, falsolu anlaşıldığını belirterek “Bunun benzeri kara mizah olduğunu anlamayacak kadar birlikte sevgisiz ve nefret kırcı olmayın. Gülün, geçin” dedi.

Share: