Nişantaşı’nda Görüntülenen Şevk Baba’dan Üzen Açıklama!

Yordamlı aktör Galebe Ergin, geçmiş dönme Nişantaşı City’s’üstelik görüntülendi.

Oyuncu, geçtiğimiz ilkgüz ayında 17’nci sezonuyla izleyiciyle buluşan ve geçtiğimiz günlerde açıklık veren ‘Arka Sokaklar’ dizisinin bittiğini söyledi.

Projede Heves Ağababa karakteriyle görüngü olan Ergin, “Dizinin bir anda bitmesi bizi üzdü ve sürpriz. Keşki Türker İnanoğlu, parasız olmasaydı, bitmeme etseydik. O birlikte sonuçta yapımcı, için benzeri takım şeyler gördü herhalde, devam etmedi. Hayatımda ilk kez başıma böyle ayrımsız madde geldi. Bitiş yapmadan, deli diye bitti. Instagram’dan ‘Sizi özledik’ ve ‘Ne ahit başlayacaksınız?’ diye niteleyerek mesajlar geliyor. Bizim aktör adına insana ve seyirciye saygımız var. Bize birlikte, ‘Kusura bakmayın şunun için bitti’ demeleri lazımdı. Ayıptır. Finalin ayrıksı havası vardır. Arkadaşlar, ‘Para almadan final bölümü’ çekelim diyorlar” dedi.

Olmuş, “Tekrardan bitmeme kadir mi?” sorusuna, “Sizin kadar ben bile zül ediyorum” yanıtını verdi. Yapım ekibi, geçtiğimiz teşrinisani ayında Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı dolayısıyla güdük müddet ‘Arka Sokaklar’a aleniyet verildiğini açıklamıştı.

Share: