3 yoz kardeşin üzücü şekilde birey verdiği eş böyle görüntülendi

3 pespaye kardeşin feci şekilde duygusal verdiği familya hakeza görüntülendi

Görgü tanıkları: “Cuşuhuruş elektrikli ısıtıcıdan huruç olabilir”

KAHRAMANMARAŞ – Kahramanmaraş’ta 3 alelade kardeş hayatını kaybettiği ateş sonrası evde meydana mevrut hasar devir ışıyınca ortaya imdi.

Dulkadiroğlu ilçesi İsa Divanlı Mahallesindeki tıpkısı evde, geceleyin saatlerinde sâdır yangında Suriye tabiiyetli Zehra Halk Abdullah Atla (11), Abdurrahman Atla ve Muhammed Atla hayatını kaybetmişti.

Elektrikli ısıtıcıdan kaynaklanan bir arızadan muhit çıktığı hesap pusulası edilen ateş sonrası evde oluşan hasar gözler önüne serildi. Çıkan yangın sonrası evde kâin eşyaların küle döndüğü görülürken, odada kâin 2 sayı tüpün patlamaması üstelik elan iri ayrımsız facianın yaşanmasının önüne geçti.

Yangın sâdır lüp komşusu Fatih Kantarcı, “Hararet esnasında biz uyuyorduk. Şeb saat 12.00’de benim husus çalındı ve kalktığımda seçkin yer tütün içerisindeydi ve yumruk çıktık evden, kendimizi print kurtardık ve sonrasında itfaiye aracı ve sağlıkçıları aradık. Anneleri evde yoktu cuşiş sırasında, kendisini aradığımızda çarşıda olduğunu söyledi. Anneleri bilahare geldi buraya. Bunlar soba kullanmadığı amacıyla yangının elektrikli ısıtıcıdan çıktığı hesap pusulası ediliyor. Bu evde oturanlar elektrikli ısıtıcı ile ısınıyorlardı. Elektrikli ısıtıcı yanık, hararet dahi bu nedenden etraf çıkacak benzer” diye konuştu.

Çocukların babasının ise daha önceki hayatın kaybettiği bildirilirken, olayla ait tetkik ise halen devam ediyor.

Share: