3 gerçekten kardeşin kederli şekilde birey verdiği familya böyle görüntülendi

3 siftinlik kardeşin kederli şekilde can verdiği sülale hakeza görüntülendi

Görgü tanıkları: “Coşkunluk elektrikli ısıtıcıdan isabet tür”

KAHRAMANMARAŞ – Kahramanmaraş’ta 3 tezyifkâr cömert hayatını kaybettiği hararet sonrası evde meydana mevrut hasar bölüm ışıyınca ortaya bundan sonra.

Dulkadiroğlu ilçesi İsa Divanlı Mahallesindeki benzeri evde, geceleyin saatlerinde çıkan yangında Suriye uyruklu Zehra Halk Abdullah Atla (11), Abdurrahman Atla ve Muhammed Atla hayatını kaybetmişti.

Elektrikli ısıtıcıdan kaynaklanan benzeri arızadan âlem çıktığı tutum edilen cuşuhuruş sonrası evde oluşan hasar gözler önüne serildi. Sâdır yangın sonrası evde bulunan eşyaların küle döndüğü görülürken, odada kâin 2 nüsha tüpün patlamaması birlikte elan şişman benzeri facianın yaşanmasının önüne geçti.

Ateş çıkan lüp komşusu Fatih Kantarcı, “Coşkunluk esnasında biz uyuyorduk. Tün saat 12.00’de benim kapı çalındı ve kalktığımda her düzlük duman içerisindeydi ve el çıktık evden, kendimizi el kurtardık ve sonrasında itfaiye aracı ve sağlıkçıları aradık. Anneleri evde yoktu ateş sırasında, kendisini aradığımızda çarşıda olduğunu söyledi. Anneleri sonraları geldi buraya. Bunlar soba kullanmadığı için yangının elektrikli ısıtıcıdan çıktığı durum ediliyor. Bu evde oturanlar elektrikli ısıtıcı ile ısınıyorlardı. Elektrikli ısıtıcı elemli, hararet dahi bu nedenden belde hamiş benzer” diye konuştu.

Çocukların babasının ise elan önce hayatın kaybettiği bildirilirken, olayla ait tetkik ise halen devam ediyor.

Share: