Van Güven Müdürü Görgülü, 5 yaşındaki Haticeyi makamında ağırladı

Van Emniyet Müdürü Atanur Ziyalı, kendisiyle tanışmak talip 5 yaşındaki Hatice ve babası Bülent Karatekin’i makamında ağırladı.

Polis üniforması giyerek babasıyla Emniyet Müdürlüğü binasına gelen Hatice, kendisini karşılayan polislere sarıldı, merbutiyet gösterisinde bulundu.

Hatice ile babasını makamında ağırlayan Okumuş, yakından ilgilendiği oldukça kıza isminin ve nefes grubunun kayıtlı olduğu polis motosikleti oyuncağı ve süt kuzusu bergüzar etti.

Kendilerine gösterdiği ilgiden çevre Aydın’a teşekkür eden cet Karatekin ise üzerinde isminin yazıldığı kamer meydanda halıyı sunma etti.

Kızının polisleri çokça sevdiğini ve büyüyünce polis gelmek istediğini tamlayan Karatekin, “Kızım temas programda ve sokakta karşılaştığında polislere birlik gösterisinde bulunuyor. Polisleri haddinden fazla sevdiği amacıyla ona polis kıyafeti aldım. Itimat Müdürümüzü dahi anlamak istiyordu. Tığ da randevu talebinde bulunduk. Müdürümüz esen olsun bizi kırmadı. Kızım ve benim için çokça güzelce bir hatırat oldu. Kendisine çok teşekkürname ederiz.” dedi.

Share: