Ünlüler, tevellüt gününe atak etti

Ünlüler, mevlit gününe akın etti

İSTANBUL – Ünlü düzenleyici Mustafa Bozkurt ile oğlu Mehmet Ana Deniz Bozkurt, şair ve söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan, iş adamı Erol Yükseloğlu üzere düzenlenen mevlit haset kutlaması unutulmaz anlara fon oldu. Birçok adlı ismin akış ettiği doğum gününde yapılan gösteriler davetlilerden tekmil merhale aldı.

Organizatör Mustafa Bozkurt, âşık ve güfteci Ahmet Selçuk İlkan, iş kadını Erol Yükseloğlu ve Mustafa Bozkurt’un oğlu Mehmet Okyanus Bozkurt’un yıpranmamış gözyaşı günleri için unutulmaz tıpkı tün tevhit edildi. Bir Nice adlı ismin mihman olduğu geceye Ahmet Selçuk İlkan’ın şiirleri, Mustafa ve Ana Deniz Bozkurt’un yiğit gösterisi ile Safiye Soyman ve Yüksek Öztürk’ün esprileri nitelik vurdu. Magazin ve gelişim dünyası ile bir nice adlı insan gecede dostlarını boydak bırakmadı.

Şarkılar onlar için söylendi

Doğum haset kutlamasında sahneye sâdır Safiye Soyman ve Yüksek Öztürk, Ferman ve Ayça Arazi çifti, Çolpan ve Mehmet Dalmaz çifti, Hedef Başaran, Selçuk Ural, İlyas Kılıç, Sinan Zorbey, Dora ve Ahmet Altınbaşak, Heves Akçe, Merve Akıncı, Adnan Orhan, Sami Katarakt, Aygün Karadoğan ve Çilem Esrar, Erol Ersoy Bıçkın şarkılarını seslendirdi. Sanatçılara Düzenleyici Sedat Sakarya ve Orkestrası zevcelik etti. Raks ekibinin hazırladığı gösteriler dahi davetlilerden bütün grado alırken, kaptan oyununa bile tabiat yağdı. Şenol İpek’in sunuculuğunu yaptığı gecede bir nice mehabetli kişioğlu yer aldı.

Share: