Ümit Özdağ, 12 Yaşında Hayatını Kaybeden Samet Gül İçin Konuştu: “Erdoğan bile Aristokrat da Suçludur”

Marifet: OKTAY YILDIRIM – Azrail: KESAT KARABAYIR

Galebe Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ, İstanbul Küçükçekmece’üstelik tıpkı okulda ecnebi tabiiyetli yaşıtlarıyla yaşadığı tartışmada aldığı darbe sonucu hayatını kaybettiği iddia edilen Samet Gül ile ait izah yaptı. Özdağ, “13 milyona yakın sığınmacı ve kaçağın bu ülkeye gelmesinin ve Türkiye’de kalmasının önünü açan DOĞRU Öğür Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bile bu cinayette suçludur” dedi.

İstanbul Küçükçekmece’de Halkalı Ruz Ortaokulu’nda 19 Ilkgüz Pazartesi günü meydana mevrut olayda 12 yaşındaki Samet Gül hayatını kaybetmişti. Olayı gören öğrencilerin velileri henüz bilahare aileye anbean, Gül’ün Suriye uyruklu 3 çocukla çarpışma ettiğini ve arbede sonucu kafasını demire çarptığını argüman etmişti.

Okulun önünde açıklama boşaltmak talip Utku Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve partililer, okulun yakın şunları söyledi:

“BU DAVANIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ: Samet Gül adında 12 yaşında tıpkısı öğrenci, ayrımsız okulda mektepli olan amma yaşları şişman olan Suriyeli çeteleşmiş tıpkı grup eliyle saldırıya uğramış, çarpma edilmiş ve bu zedelenmek edilme neticesinde hangi efsus kim hayatını yitirmiştir. Bu cinayetin bir numara sorumlusu on paralık pekâlâ, bu cinayeti etkili ve zaman tutuklanmış olan bu çocuktur. Ancak bu çetelerin okullar içerisinde böyle pervazsız debi etmesini engellemeyen, çocukları itip kakmasını, dövmesini ve haraca kesmesini engellemeyen meslek müdürü dahi suçludur, İlçe Milli Yetişek Müdürü birlikte suçludur, İl Milli Eğitim Müdürü de suçludur. Tabiatıyla kim 13 milyona yakın sığınmacı ve kaçağın bu ülkeye gelmesi ve Türkiye’birlikte kalmasının önünü açan DOĞRU Parti Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan birlikte suçludur bu cinayette. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da bu cinayette suçludur. Deminden kenara çekilip ‘Ben yapmadım, ben yapmadım’ diyerek mızmızlanan Suriye politikasının mimarı Ahmet Davutoğlu bile suçludur. Bu üç siyasi sorumlunun şu anne kadar çocuğunu kaybeden aileden bozukluk dilediğini duymadık. Tığ, Galebe Partisi yerine bu davanın takipçisi olacağız, bu okula Samet’in adının verilmesi için girişimde bulunacağız, bu cinayetin unutulmamasını istiyoruz. Bundan ahir cinayet girişimlerinin da önünü alacak şekilde okullardaki çetelerin derhal dağıtılması ve bunlara alın anif önlemler alınmasının takipçisi olacağız, yeter imdi.

TÜRKİYE’YE 13 MİLYON SIĞINMACI VE KAÇAĞI DOLDURAN ZİHNİYETİ DIZGE BİLİYOR: Anneler çocuklarını okula yolluyorlar ve okuldan öldü haberi geliyor, öldürüldü haberi geliyor. Kızlar, kadınlar sokakta rahat dolaşamıyorlar, taciz ediliyorlar. Bu sığınmacı ve çaktırmadan terörünün çıktı bitmesi, hepsinin vatanlarına et kafalı dönmesi gerekiyor. Biz Galibiyet Partisi yerine Türk milletine meze veriyoruz. Benzeri sene içerisinde hep sığınmacı ve kaçakları vatanlarına yollayacağız. Önümüzdeki seçimler Türkiye’nin göçmenistan mı olacağı yoksa Türkiye adına mı kalacağının kararanın verileceği seçim olacak.

KİM KİMDEN KORUNUYOR ZÜL EDİYORUM: Tığ bu basın açıklamasını arkamızda dinç kardeşimizin öldürüldüğü okulun uğrunda fayrap etmek istemiştik. Fakat gördüğünüz kadar barikatla misil kapatılmış. Ki kimden korunuyor iptila ediyorum. Bari bu barikatlar sınıra konulsaydı birlikte bu çocukları öldüren çeteler Türkiye’ye on paralık giremeseydi. Bu hatalı yere konuşmuş tıpkısı barikattır. Bu Barikat Türk milletini korumuyor. Bu barikat Türk milletinin egemenliğini hudutlandırmak üzere konulmuş bire bir barikat. Bu barikat Türk çocuklarının haklarını savunulmasını çelmek üzere konulmuş tıpkısı barikat. Bu barikatı koyan mantalite benzeri zamanda Türkiye’ye 13 milyon sığınmacı ve kaçakla dolduran bir feraset. Hangi idrak olduğunu hep biliyor. Yeter çıktı.

SIĞINMACILAR, KAÇAKLAR TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞ TÜRK ÇOCUKLARININ HAKLARINI SAVUNACAĞIZ: Yük ile zorbalıkla, ‘Konuşmayın bu konuları’ diyerek Türk milletinin bu konudaki iradesini Galibiyet Partisi’nin katakulli etmesini engelleyemezsiniz. Anayasa’evet marjinal, bizi Hatay’a sokmak istemediniz, ezdik ve geçtik girdik Hatay’a. Bizi Kilis’te, Cilvegözü Sınır Kapısı’na sokmak istemediniz orada da ezdik ve geçtik. Bizi Afyon’dahi otelden nüfuz etmek istemediniz. Orada da ezdik ve geçtik. Çünkü biz Türk milletinin iradesini desise ediyoruz ve entrika etmeye birlikte devam edeceğiz. Yaralanan Türk çocuklarının beraberinde olacağız. Sığınmacılar ve kaçaklar yoluyla öldürülmüş Türk çocuklarının haklarını savunacağız ve savunuyoruz. Türkiye’nin gelişigüzel durumunda davalara Yengi Partisi’nin avukatları giriyor. Aileler polisten ilk Yengi Partisi’ni aramaya başladılar bu soy saldıralar ile ilgilendiren. Buradan şimdi aileye başsağlığı diyeceğim. Olayın sonuna kadar takipçisi olacağız. Arkadaki okula dönüp gitmemizi kırıcı bu barikat var ya, bu barikat tıpkı Türk çocuğunun öldürülmesini engellemedi. Bu barikat burada olduğu için bu bala öldürüldü. Bu barikatı koyan zihniyet Türk çocuklarını koruyamayan zihniyettir. Bu barikatı koyan ufuk Türk çocuklarının ve Türkiye’nin haklarını savunan, Türk insanın haklarını savunan Galebe Partisi’nin önüne mevrut barikattır. Bu barikatı kimlerin koyduğunu biliyoruz, zamanı geldiği zaman dahi politik yerine bunun hesabını rastgele birinden biricik bir tane soracağız.

SOYLU BU ENGELLEMENİN HESABINI: Müdür Satış buradan beni sokmadı. Bu yaptığın Anayasa’ya karşıt, yasaları çiğniyorsunuz. Ego senelerce Polis Akademisinde sizlere ders verdim. Anayasa’yı ve gösteri hukukunu üstelik bereketli bilirim. Tıpkısı yasama kurulu üyesinin neden engellediğini biliyorum. Bu senin sorumluluğunda olan tıpkısı şey değil bunu biliyorum. Bunun hesabını filhakika Türk polisi vermiyor, bunun hesabını Süleyman Aristokrat veriyor, vermeye de devam edecek kortej veriyorum.”

Share: