Santander sayısal bankacılıkta tıpkısı ilki gerçekleştirdi

FİNANSGUNDEM.COM-DIŞ ISTIHBARAT SERVİSİ

Santander Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı (CIB), global prosedür bankacılığı hizmetlerinin dijitalleşmesini genişletmek amacıyla AYVAZ ile ortaklık kurdu. Bu geçim sayesinde Santander, Avrupa Birliği’nde bankaları ve mali kurumları dünya çapındaki şirketlere bağlayan benzeri bakım olan BAY Multi-Bank Connectivity’e katılan önce vezneci oldu.

Katılma, müşteriden bankaya hizmetleri hızlandırmak üzere bağlantıya ve yıpranmamış dijital çözümlere evleviyet veriyor ve Santander hizmetlerini şirketlerin Kurumsal Hamur Planlaması (ERP) içine yerleştirerek görünmez bankacılık çözümleri sağlayacak.

Ittifak tıpkısı zamanda rastgele iki tarafın üstelik endüstriyel faaliyetlerin karbondan arındırılmasını artırarak ve müşterilerin tedbir zinciri kesintilerinde gezinmelerine koruyucu olmayı amaçlayan kullanılmamış finansal araçlar geliştirerek kullanıcı deneyimlerini iyileştirmesini sağlayacak.

Santander CIB’de global muamelat bankacılığı başkanı Jose Luis Calderon yıpranmamış işbirliğiyle ait adına şunları söylüyor: “Bu iştirak, angajman, hazırlık zinciri yönetimi ve enerji geçişine dinamik ayrımsız şekilde odaklanarak müşterilerimize sunduğumuz çözümlerin dijitalleştirilmesinde encam benzeri adımdır. Avrupa, Amerika ve Asya’de, müşterilerimizin global namına hareket yapmanın karmaşıklığını yönlendirmesine havari olan hayat dolu bire bir prosedür bankacılığı çözümleri portföyüne sahibiz. Bu zer teklif, onların ihtiyaçlarını ve günce zorluklarını anlamanın, KOCA’nin sunabileceği en üst teknolojiden ve kitap teklifimizin derinliğini ve genişliğini kullanmanın birleşiminden geliyor.

ER KIŞI Cenup Avrupa ve Frankofon Afrika Mümessil Komutan Yardımcısı ve Genel Müdürü João Paulo Silva ise şöyle konuştu: “MERT’ın teknolojisi ile Santander’in nişane ve hizmetlerini bire bir araya getiren bu antant, kuma inovasyonun tıpkı örneğidir ve rastgele iki şirketin da operasyonel iyileştirmeye verdiği önemi göstermektedir. Bunun müşterilerimiz üzerindeki müspet etkisini yolmak üzere sabırsızlanıyoruz.”

UBS’deri bakir dijital bankacılık ürünü

 

İngiltere’de ‘sayısal bankacılık’ tartışması

 

Canlı dijital bankacılık müşteri sayısı 80 milyon 927 kişiye ulaştı

 

Share: