Radisson Blu Hotel Ankara’da rahatlatıcı aynı repertuvar için Yoga ve Meditasyon Günleri

Radisson Blu Hotel Ankara, 28-30 Eylül’da “Yoga ve Dalınç Günleri” düzenliyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Radisson Blu Hotel Ankara, Yoga ve Dalınç Günleri’nde misafirlerine birçok yoga ve dalınç pratiği deneyimleme imkanı sunuyor. Hatha yoga pratikleri ve güneşe esenleme serisi, bedeni esnetip güçlendirirken kan pratikleri ile zihni sakinleştiriyor.

Mindfulness sırf Yin yoga ise yerde uygulanan pozlarda 3-5 zaman kalınarak ilgi nesiç üzerinde esneme ve relaks odaklı. Programda yoganın birlikte, sakinleştirici, meditatif, ferah ve dinlendirici dalınç derslerine üstelik meydan veriliyor.

Mindfulness meditasyonu dikkati farklı mihrak noktalarına getirerek gündeş anın denetimine düz açıyor. Mantra meditasyonu ise sözcük tekrarıyla yapılan pratiklerden oluşuyor. Esasen edilen seslerin yarattığı titreşimlerin merkezi asap sistemi üstünde sahip olduğu sakinleştirme etkisi, kişiyi çabukça meditatif kuzuluk geçirebiliyor.

Bedeni, ruhu ve zihni dengelemeye, kendini revize hissetmeye apotr yoga ve istiğrak programı sakinleştirici tıpkı deneyim vadediyor. Yoga ve meditasyonla tanışmak isteyen misafirler yapılacak derslere ücretsiz yerine katılabiliyor.

Radisson Blu Hotel Ankara, Deneyimsizlik Parkı ve Ankara Kalesi’ne mail konumuyla tarihi lokasyonları temin etmek isteyenler için ideal tıpkı düz sunuyor. Müşteriler, tarihi kentin hayat dolu caddesinde düz kayran otelden çıkıp Anıtkabir ve Ankara Kalesi’ne benzeri hayat yapabiliyor evet dahi 3. yüzyıldan kalma Roma hamamlarını mülakat edebiliyor. Otelin 14 junior süit ve 5 süit karışma hep 202 skor tetik ve gündeş odası bulunuyor.

Share: