Oğlunu taciz fail adamı bıçaklayarak öldüren karı tahliye oldu, BBC spikerleri yaşananları dinleyince nazik sersemlik yaşadı

2014’te bir güz gecesinde Sarah Sands ünlü eş, Londra’nın doğusundaki evlerinde bulunduğu tam aldığı korkunç veri nedeniyle 77 yaşındaki ayrımsız adamın evine makul yola artık. Oğlunun bu kayırıcı yoluyla taciz edildiğini duyan kızgın ana Sarah Sands, eve girdikten bilahare bahis konusu şahsı bıçaklayarak öldürdü.

ÇOCUK TACİZİNDEN HÜKÜMRANLIK GİYDİ

Sarah’ın öldürdüğü hayat, Silvertown’daki mülkte tendürüst erkeklere cebin cinsel taksirat işlediği gerekçesiyle suçlandı ve buyruk giydi. Ancak 77 yaşındaki adamın başı yerde olması, Sarah’ı cezadan kurtarmadı. Sarah, 2015 yılında çıkarıldığı mahkemede mahbes cezasına çarptırıldı.

77 yaşındaki Michael Pleasted

2018 YILINDA TAHLİYE OLDU

Aldığı cezanın aynı bölümünü calip Sarah Sands, 2018 yılında cezaevinden tahliye olarak, yeniden günlük hayatına ve çocuklarının yanına döndü. Ancak Sarah’ın daha çok eskisi kadar tıpkısı hayatı yoktu. Tıpkısı geçim Sarah’a destek verirken, başka benzeri inikat da eleştirilerin hedefine koydu.

BBC’NİN SABAH PROGRAMINA KATILDI

Sarah Sands güzeşte sabahleyin saatlerinde birlikte BBC’nin sabah programına katılarak esasen sabık görüngü ve oğlunun taciz davasıyla ilişik vukuf verdi. Sarah’ın, “Olaydan bilahare neredeyse rastgele şeyimi kaybettim. Resmen sorti aşağı gitmiştik. Olayı duyduğumda o adamın kim olduğu koca olmaktan daha çok. Suçumu üstelik akseptans ettim, kaçmadım” ifadelerini kullandı.

Share: