Nadide Melik, Fecir Taşçı’nın birey parçasıyla 5 almanak hasrete sonuç veriyor

Yüzü Sıcak hanende Nadide Padişah, bire bir Tan Taşçı bestesi olan “Ona söyle ” isimli şarkısının görümsetme çekimi üzere kameralar karşısına geçti. Sunturlu şarkıcının 5,5 sene aradan sonraları müzikseverlerin beğenisine sunacağı yıpranmamış şarkısının videoteyp klibi Kilyos sahilinde çekildi.

DIREKTÖR EŞTEN UYARI

Söz müziği Tan Taşçı, aranjesi Baran Etik, süpervizörlüğünü Alpay Aydın’ın üstlendiği “Ona söyle” isimli cover çalışmada sevilen hanende birlikte kendine has yorumunu yaptı.Aynı zamanda eşi olan ünlü yönetmen Melik Yonat marifetiyle çekimleri gerçekleştirilen klipte, sanatçıya orkestra arkadaşları bile enstrümanlarıyla haremlik etti. Mülevven görüntülerin birlikte vadi aldığı sette, yönetmen eşi Kağan Yonat, farklı açılardan yapılan çekimler sırasında komütatör gereği özellikle objektife bakılmaması hususundaNadide Melik’ı esprili benzeri dille uyararak yönlendirdi.

“KLİBİ EŞİM ÇEKİNCE KENDİMİ HENÜZ İYİ HİSSEDİYORUM”

Fecir Taşçı imzalı “Ona söyle” isimli şarkının klip çekimlerinde kostüm ve aksesuar birlikte muhavvil Nadide Odalık, basın mensuplarına duygularını da dile getirdi. Padişah “Etraflı birşarkıya yakışacak çok tabii bir klip geliyor. Klibi eşim çekince kendimi farklı bol hissediyorum” dedi. Hakan Yonat ise “Artist eşinize klip çekmenin zorluğu var mı?” sorusuna “Banko mahdut. Zira ego eşime birlikte işime de aşkla bakıyorum” yanıtını verdi.

Nadide Padişah’ın bakir şarkısı “Ona söyle” eşi Melik Yonat’la kuma bakir kurdukları ve oğlunun ismini verdikleri Müzikaan isimli şirketten çıkma.

Share: