Adlı sanatkâr Takatli Şentürk Karabük’te öğrencilerle buluştu

Ünlü sanatçı Metin Şentürk Karabük’te öğrencilerle buluştu

KARABÜK – Adlı sanatkâr Mukavim Şentürk, Karabük’te üniversite öğrencileri ve Cahillik ve Spor Bakanlığı yurtlarında küsurat gençlerle buluştu.

Şentürk, Gençlik ve Spor Bakanlığı Güven ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün “Tüvana Açılım Programı” çerçevesinde Karabük’te yurtlarda barınan üniversite öğrencileri ve sporcularla bire bir araya geldi. 100. Yıl Ekin Merkezi’nde düzenlenen programda öğrencilere konuşma ve dinleti düzenleyen Dayanıklı Şentürk, gençleri hem eğlendirdi hem bile onlarla maltalık tecrübelerini paylaştı. Gençlerin kendisi karşı iptila ettiği soruları yanıtlayan Şentürk, onları sahneye çağırarak şarkılar söyletti.

Programa Deneyimsizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu üstelik telefon bağlantısı ile katıldı. Burada gençlere seslenen Nazır Kasapoğlu, “Genç arkadaşlarımı istekle selamlıyorum. Metanetli As sağ olsun, illerde gençlerimizle buluşuyor. Canan çoluk çocuk, kâfi kim siz bahtiyar olun, biz sizler üzere tam gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin eğitim bilimi hayatlarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Program sonunda sahneye çıkan Karabük Valisi Fuat Gürel keyifli gece amacıyla sanatkâr Mukavemetli Şentürk’e teşekkür ederek bergüzar ikram etti.

Share: