Kastamonuspor taraftarlarının Galatasaray heyecanı

– Kastamonuspor taraftarlarının Galatasaray heyecanı

Kastamonusporlu taraftarlar, Galatasaray maçı amacıyla yola artık

KASTAMONU – Kültür Türkiye Kupası 3. Devir mücadelesinde Galatasaray ile karşılaşacak olan GMG Kastamonuspor taraftarları, otobüslerle İstanbul’a akıntı etti. Taraftarlar, Galatasaray ile GMG Kastamonuspor’un oynayacağı yarışma amacıyla ateşli olduklarını söyledi.

Ekincilik Türkiye Kupası 3. Devir mücadelesinde GMG Kastamonuspor, bu akşam ezanı saat 21.00’bile Galatasaray’a misafir olacak. Nef Stadyumunda oynanacak karşılaşma öncesinde iri kasırga ateş parçası GMG Kastamonuspor taraftarları, Kastamonu Belediyesi taraftan tahsis edilen otobüslerle İstanbul’a gezmek amacıyla yola artık. Şehrin farklı noktalarından kaldırılan otobüslerle yola çıkan GMG Kastamonuspor taraftarı karşılaşma üzere haddinden fazla ateşin olduklarını dile getirdi.

“Galatasaray’ı yenerek Kastamonu’evet bahtiyar şekilde döneceğimize inanıyorum”

Taraftarların maça korkulu ilişki gösterdiğini belirten Kastamonuspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hüseyin Kalem Erbabı, “Çarşamba gününün şu iyice sabahında GMG Kastamonuspor ile Galatasaray beyninde oynanacak yürek maçına Kastamonuspor’un taraftarını uğurlamış bulunuyoruz. Bu organizasyonu eden Kastamonu Belediyemize ve şehremaneti başkanlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah hayırlısıyla Galatasaray’ı eler geliriz, tığ takımımıza güveniyoruz. Cengiz Aygün başkanım esen olsun edisyon zamanda ligin başlamasına gelişmemiş süre kalsa de takımı kurdu. Kulübümüze bindi oldu, ona dahi ayrıca elinden gelen desteği gösterdiği amacıyla teşekkürname ediyorum. İnşallah yürek maçında Galatasaray’ı yenerek Kastamonu’ya bahtiyar aynı şekilde döneriz. Şu anda Cumhuriyet Meydanından iki parça Kastamonu Belediyemizin tahsis ettiği balaban otobüs kalkış yaptı. Gayrı yerlerden dahi arkadaşlarımıza basit otobüsler tahsis edilerek 35 şahsiyet minibüste kalktı. Bizlerle bilet konusunda irtibata güzeşte arkadaşlarımız oldu. Kendi araçlarıyla ya de göçüm sara giden arkadaşlarımızda oldu İstanbul’a. İstanbul gurubumuzla üstelik bunu kombinasyon ederek 500 kişiye mail kişiyle irtibata geçildi. Tıpkı da derneklerimizde İstanbul’bile bu maça organize yaptı. Herhalde sanırım bu şeb Nef Stadyumunu Kastamonuspor taraftarıyla dolduracağız. Takımımıza neşeyle gururla var gücümüzle destekleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Kastamonu Belediye Reisi Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kültür Türkiye Kupası 3. Tur mücadelesinde GMG Kastamonuspor, bu akşam saat 21.00’da Galatasaray ile karşılaşacak. Karşılaşmada GMG Kastamonuspor’umuza başarılar diliyoruz. İstanbul’birlikte takımımızı yalnız tezyit etmek istemeyen taraftarlarımızı sabahleyin itibariyle eğreti ettik. Yolunuz belirtik sevinciniz daima olsun” ifadelerine meydan verdi.

Share: