İlk kutlama Başbuğ Özlü’den

Düzce Belediyesi Şehir Konseyi bünyesinde kurulan Yavru Meclisi geçmiş Süssüz Umumi Asamble toplantısını yaptı. Düzce Şehremini Dr. Faruk Özlü’nün de katıldığı genel kurulda yapılan seçimle Meclisin Müessis Başkanı görüş çokluğu ile seçilen Ömer Faruk Aktif oldu.

Düzce Site Konseyi, seçkin yaştan Düzceli’nin fiilen temsili amacıyla başlattığı Yavru Meclisi girişimlerini sonuçlandırdı. 88 üye ile önceki Yalın Kat Genel Kurul toplantısını eden Site Konseyi Çocuk Meclisi Ekin merkezinde kurucu başkanını seçti.

Toplantıda çocukları bekâr bırakmayan Başkan Faruk Özlü çocuklara seslenerek “Sizler bizim geleceğimiz, ülkemizin okumuş yarınlarının temsilcilerisiniz. Düzce’mizi yönetirken amacımız sizleri yalnızca dinlemek değil, fikirlerinizi hayata kılmak, mühimsemek ve taleplerinizi hesabına tefhim etmek olacak. Bu meclisi da ilimizdeki bilcümle çocuklarımızı dinleyebilmek amacıyla kurduk. Kurucu Başbuğ Ömer Faruk Hareketli ve yönetimini kutluyorum, başarılar diliyorum. Bütün çocuklarımızın bu meclisin çalışmalarına katkılarını bekliyoruz. Düzce sizinle çokça daha domuzuna” ifadelerini kullandı. – DÜZCE

Share: