CHP’li büyükşehir şehremaneti başkanları Ordu’da esnafı mülakat etti

CHP’li 10 büyükşehir şehremini, Kalaba’de esnaf ve vatandaşlarla ayrımsız araya geldi.

Büyükşehir uray başkanları, kentte düzenlenen “Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması”nın ardından Altınordu ilçesinde esnaf ziyareti yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Reisi Ekrem İmamoğlu, İsmetpaşa Caddesi’nde vatandaşlarla arkadaşça etti, foto çektirdi. Esnafın sevgili ve taleplerini dinleyen İmamoğlu, aksiyon yeri sahipleri ve çalışanlara kolaylıklar diledi.

İmamoğlu, aynı esnaf ziyaretinde, insanların kolay aksata yapabilmesini irade ederek, “Herkesin geliri mebzul olsun. Temennimiz o. Iktisat iyi olursa huzur dahi henüz erdemli hale dirimsel. İşsiz insanımız olmasın. Öyle dualar ediyoruz, çalışıyoruz. Bütün alay malay başarırız inşallah.” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Reisi Mansur Kısık, Süleyman Nasip Caddesi güzergahında esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

İzmir Büyükşehir Şehremini Tunç Soyer ile Okumuş Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu de Sırrıpaşa Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Reisi Yılmaz Büyükerşen, Tekirdağ Büyükşehir Şehremini Kadir Albayrak, Adana Büyükşehir Belediye Reisi Zeydan Karalar, Muğla Büyükşehir Şehremini Osman Gürün, Hatay Büyükşehir Belediye Reisi Lütfü Çarpışma ve Sazak Büyükşehir Belediye Reisi Vahap Seçer de esnaf ve vatandaşlarla dostça etti.

Daha sonra aynı araya mevrut büyükşehir şehremaneti başkanları, sahilde yaya vatandaşları selamladı.

Programlara, CHP Evcil Yönetimlerden Mesul Genel Başbuğ Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Kalabalık Mebus Mustafa Adıgüzel, CHP Ordu İl Başkanı Atila Delicesine, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Belen ile ara sıra partililer dahi katıldı.Share: