CHP lideri Kılıçdaroğlu’na benzerliğiyle dikkat çeken tekaüt başkomiser: Kardeşi benim büyüklüğünde benzemiyor! Kılıçdaroğlu’na benzemekten gelgel duyuyorum

Ankara’ya değme gittiğinde gören bazen belediye çalışanlarının ve vatandaşların Kılıçdaroğlu sandığı Piroğlu bu durumdan kıvançlı olduğunu söylüyor. Türk Polis Teşkilatı’nda 30 yıl etkili görev eden tekaüt başkomiser Piroğlu, gününün balaban bölümünü oğluna ilişik oto galeride geçiriyor. Öz içmeyi haddinden fazla sevdiği gibi bazı bazı eline aldığı sazını üstelik çalmaktan keyif alıyor.

“KARDEŞİ BENİM BÜYÜKLÜĞÜNDE BENZEMİYOR”

Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’na benzetilmeye alıştığını belirten 72 yaşındaki Piroğlu, “Kardeşi benim kadar benzemiyor. Ego bile benzetiyorum. Kendimi televizyona kullanılmış kabil hissediyorum. Benzemekten hava duyuyorum” dedi.

“TORUNUM EGO SANMIŞ”

Ankara’dahi sebze haline gittiğinde girişte kendisini gören düzenlilik görevlisinin Kılıçdaroğlu sanıp paniklediğini ve günce hayatta çok sayıda kişinin kendisiyle fotoğraf çektirdiğini anlatan evli ve 3 bala, 4 torun sahibi Piroğlu, “Ego Kemal Kılıçdaroğlu değilim’ diyorum. Yeniden dahi foto çektirmek istiyorlar. Çorum’dahi miting üzere Kılıçdaroğlu’nun posterlerini asmışlar. Torunum ben sanmış. ‘Dedemin resimlerini niçin astılar?’ diye sormuş” şeklinde konuştu.

İYİ PARTİ İL BAŞBUĞ YARDIMCISI ÇIKTI

Aynı zamanda İYİ Parti Amasya İl Komutan Yardımcısı olan Piroğlu, Reisicumhur adaylarını Ilk Teşrin ayında belirlemesini beklediği 6’lı masanın kararına saygı duyacaklarına değindi. 22 almanak komşusu Misyon Özdemir de Piroğlu’nu rastgele gördüğünde Kemal Kılıçdaroğlu’nu hatırlattığını söyledi.Share: