Bin TL ödüllü pilav yeme yarışması renkli görüntülere görüntü oldu

Çorum’da benzeri işletmeci vasıtasıyla düzenlenen ödüllü pilav yiyecek yarışmasında, bin teklik ödülü sarmak talip vatandaşlar 10 porsiyon tavuklu pilavı bitirebilmek için korkunç yarıştı.

Çorum’da hayatiyet gösteren bir işletmeci vasıtasıyla gelişigüzel yıl geleneksel kendisine düzenlenen pilav yeme yarışması, bu yıl baştan gerçekleştirildi. Yarışmaya katılan vatandaşlar bin TL’yi kazanabilmek üzere 10 porsiyon tavuklu pilavı bitirmeye çalıştı. Mülevven görüntülere tayf olan yarışmaya katılan vatandaşlar, 10 porsiyon pilav yemeyi başaramadı.

İşletmeci Burak Karaca, 9 yıldır anadan görme yerine yarışmayı düzenlediklerini belirterek, “Temas yarışmada servet ödülü veriyoruz. Bu yarışmamız biraz dümdüz. Zira elan esbak yarışmalarda rekor denemelerinin geçilmesini istiyorduk. Bu posta 10 porsiyon pilav yiyen herkese mülk vereceğiz. Yarışmacıların 10 pilav yiyerek 10 meşrubat içmesi gerekiyor. Köylü dönüşümler çok evire çevire. Dizge katılmak istiyor. Temas hafta yarışma yapmayı planlıyoruz. 10 pilav yiyici herkese bin teklik armağan vereceğiz” dedi. – ÇORUM

Share: