Antalya’da kazada ölen ana ile evinde geberik kâin oğlunun cenazeleri Ordu’da defnedildi

Muğla’daki evinde ölü bulunan dirilik ile cenazesini almaya giderken meydana mevrut gidiş geliş kazasında hayatını kaybeden annesi, memleketleri Ordu’da son yolculuklarına uğurlandı.

Muğla’da dinç Öz Saygı Halıcı’nın (27) evinde ölmüş bulunduğu haberi konusunda yakınlarıyla Gaziantep’ten yola sâdır ve Antalya’daki trafik kazasında yaşamını yitiren esas Emine Halıcı (56) ile oğlunun cenazeleri, Ordu’nun Çaybaşı ilçesine getirildi.

Anne ile oğlunun cenazesi, Çaybaşı Minval Camisi’nde gün ortası kılınan cenaze namazı sonrası Mehterhane Mahallesi’ndeki ev kabristanlığına defnedildi.

Cenaze törenine, Halıcı ailesi ve yakınlarının yanında Çaybaşı Şehremini Hüseyin Yağlı ve vatandaşlar katıldı.

Olay

Akseki Manavgat esmer yolu Gençler Mahallesi muhik 18 Kasım Cuma günü, Hayrettin Patal yönetimindeki 27 ADR 221 plakalı makine ile Ongun Seyfi idaresindeki 41 U 8335 plakalı kamyonet çarpışmıştı.

Kazada, makine sürücüsü Hayrettin Patal ve yanındaki Emine Halıcı görüngü durumunda gevşek, benzeri araçtaki Merve, Emine ve Baylan Özdemir, pikap sürücüsü Ongun ile Pamuk ve Yiğit Yüce Seyfi yaralanmıştı.

Emine Halıcı’nın kaza sırasında, evinde ölmüş bulunan oğlunun cenazesini kabul etmek için Gaziantep’ten Muğla’ya gittiği belirlenmişti.

Share: