Adana haberi | Vekil Kasapoğlu, Adana’da “2023’e Akilane Site Buluşmaları” programında konuştu: (1)

Toyluk ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, bakanlığa mecbur yurtlara 1200 dalavere personeli alınacağını açıkladı.

Bakan Kasapoğlu, DOĞRU Fırka Genel Başbuğ Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Öğür’den kâh MKYK üyeleri, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Mersin, Niğde ve Osmaniye milletvekillerinin katılımıyla DÜRÜST Öğür Adana İl Başkanlığınca bir otelde planlı “2023’e Akilane Şehir Buluşmaları” programına paydaşlık etti.

Kasapoğlu, burada yaptığı konuşmada, nezaret kendisine kısaca 70 bin şahsiyet tıpkısı sülale olduklarını söyledi.

7 dönem 24 saat, gençlerin herhangi bir işinin zarfında olma anlayışıyla katılımcılık ruhuyla yollarına bitmeme ettiklerini nâkil Kasapoğlu, şunları kaydetti:

“Ego bu vesileyle buradan tıpkı duyuruyu paylaşacağım. Dedim ya 70 bin kişilik bire bir aileyiz. Yurtlarıyla, kamplarıyla, deneyimsizlik merkezleriyle, binlerce spor tesisiyle ve mukavim çok hizmet alanıyla gençlerimizin yanındayız. Biliyorsunuz bundan 3 hafta ilk 105 eskimemiş güçlükle binasını Ankara’da hizmete açtık. Kullanılmamış inşaatlarımız, kullanılmamış çalışmalarımız bitmeme ediyor. Önümüzdeki günlerde İstanbul’da, Türkiye’nin arz kullanılmamış yurtlarını hizmete açacağız. Onların müjdesini vereyim. Bu alanda elbette kim ailemizi, eskimemiş arkadaşlarımızla ihya gerekliliğimiz var. Ailemize bakir heyecanlar, bakir motivasyonlar haiz arkadaşlarımızı katarak bu heyecanı büyütüyoruz. Ben zaman bu bağlamda hizmete aldığımız yeni yurtlarımız için 1200 yıpranmamış dar dümen personeli alacağımızın müjdesini katılmak istiyorum. Gurur ilanımıza ilişik detaylar bu geceleyin Resmi Gazete’de yayınlanacak. Buna müracaat etmek talip vatandaşlarımız e-Şevket kariyer kapısı üzerinden başvurularını yapabilecekler. Ego bu vesileyle bütün adaylarımıza kırnak, hayırlı aynı proses istek ediyorum. İnşallah seçkin biri bu anlamdaki süreçleri başarıyla tamamlarlar ve ailemize katılma noktasında aktif benzeri aşama atarlar.”

(Sürecek)

Share: