Adana Demirspor-Galatasaray maçına Melik Ceylan’ın VAR hakemi adına atanması, soluk kırmızılı taraftarların tepkisini çekti

Süper Lig’in 8. haftasında Galatasaray, deplasmanda Adana Demirspor’a konuk olacak. Sağlam karşılaşma öncesi VAR’a Hakan Ceylan’ın atanması görüngü oldu.

HAKAN AHU ATAMASINA TEPKİ YAĞDI

Galatasaray taraftarı, takımlarının bu mevsim biricik mağlubiyetini yaşadığı Giresunspor maçında bile VAR hakemi adına Hakan Ceylan’ın görev aldığını belirtirken, bu atamaya tepki gösterdi. Sarı-kırmızılı renklere ikbal verenler, Karadeniz ekibi ile oynanan maçta Galatasaray’ın muhtemel 2 penaltı pozisyonunda Ceylan’ın hakemi VAR’a çağırmadığını ifade ederken bu atamayı sert dille eleştirdi.

GALATASARAY LİDERLİĞİ İSTİYOR

Adana Demirspor ile Galatasaray, Süper Lig’in 8. haftasında bu akşam saat 20.00’de yüz yüze ati. Mücadelede yargıcı Yaşar Kemal Iyi düdük çalacak. Hayırlı’nun yardımcılıklarını ise Emre Eyisoy ve Cevdet Kömürcüoğlu yapacak. Solgun-kırmızılılar bu maçta, bire bir puanı paylaştığı reis Adana Demirspor’u devirerek ligde zirveye benimsenmek istiyor.Share: