Survivor 2023 hayallerine veda fail kişi Aleyna oldu

TV8 ekranlarının büyük bir istekle izlenen yarışması Survivor 2023, mazi akşam ezanı eleme bölümüyle ekrana geldi. Haftanın eliminasyon adayları ise Yusuf Güney, Ermiş, Aleyna ve Cahby oldu.

ALEYNA HAYALLERİNE VEDA ETTİ

Survivor yarışmasında önce hafta adaya veda eden Ümit Erdim’in arkası sıra yeryüzü az SMS’i düz Aleyna, Survivor 2023 hayallerine veda etti. Takım arkadaşlarının nazik bire bir sangılık yaşadığı Aleyna ise veda konuşmasında “Haddinden Fazla üzüldüm, küsurat arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Umarım türe fail böke olur” dedi.

BERGÜZAR OYUNUNU ÜNLÜLER KAZANDI

Survivor 2023’ün geçkin akşam oynanan ödül oyununu kazanan ise ünlüler takımı oldu. Kadınlar yarışını 8-6’lık skorla ünlüler aldı. Erkekler oyununu birlikte 8-3 gönüllüler kazandı. Böylelikle konkur, sunu iyilere gitti ve bildirme iyilerde Zeynep’in sayısı ile ünlüler ödülün sahibi oldu. Yarışmacılar, Dominik yerel sanatçılarının kebir performansları ve arkası sıra lezzetli empanadaları yedi.

DÜNYA ILICALI: ŞARTLAR İYİCE ZORLAŞACAK

Dünya Ilıcalı eleme konseyince can alıcı açıklamalarda bulundu. Survivor’a milyonlarca kişinin referans yaptığını değme defasında dile getiren Ilıcalı, Survivor 2023 sezonu amacıyla normalin üstünde ayrımsız rezerv yarışmacı sayısı olduğunu açıkladı. Sakıntı yarışmacılarla ilgili gelişmeleri nâkil Ilıcalı, “‘Devam edemeyeceğim’ diyen yarışmacıların yerine gelebilirler. Cezire hayatı ile ilişik görüntüler izleyicilerimizin isteği doğrultusunda artacak ancak şartlar sunturlu zorlaşacak. Yarışmacılar mental bölümünde kendilerini koruyabilecekler mi düşkünlük ediyorum” ifadelerini kullandı.

Share: