Selin Sakatatçı, Gökhan Çıra’nın

Geçtiğimiz sene Selin Ciğerci ile ikinci sefer boşanan Gökhan Lamba’nın cemaziyelevvel içtimai medya hesabından bire bir kız bebeğiyle foto paylaşarak cet olduğunu duyurması magazin basınına bomba kabil düştü. Ciğerci’nin “Pes” diyerek aksülamel göstermesinin peşi sıra yaptığı aşama ilgi çekti.

BABA OLDUĞUNU DUYURDU

Instagram hesabından benzeri bebekle fotoğrafını paylaşan Çıra, “Aşağılık dünyama hoş geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni haddinden fazla dost tıpkı baban var. Ben sana haddinden fazla kova oldum kızım. Hayatım, hayatına feda olsun. Yalabık aynı genç erkek olursun inşallah. Metin, rahat, bahtiyar büyüyelim canım kızım, filinta geldin. Dünyamı aydınlattığın için sana antrparantez teşekkür ederim kızım” ifadelerini kullandı. Selin Ciğerci ise Lamba’nın paylaşımının arkası sıra Instagram hesabından “Pes” diye paylaşım yaparak reaksiyon gösterdi.

SAADET SERENAY ÇIRA HESABINI DİKKAT ÇEKTİ

Ciğerci, henüz evvel İngiltere’de yavru sahibi doğmak üzere çalışmalara başladıklarını ve bebeklerine “Kut” ismini vereceklerini söylemişti. Selin Ciğerci’nin Gökhan Lamba’nın “kızım” diye paylaştığı bebeğe açılan “Ongunluk Serenay Lamba” isimli bir hesabını takibe alması dikkat çekti. Mavera yandan Çıra bile tıpkı hesabı izlem ediyor.

ÇOCUK SORULARINA TEK CÜMLELİK CEVAP

Dün akşam ezanı bir mekan çıkışı görüntülenen Selin Sakatatçı, “Tanrı analı babalı büyütsün. Gökhan’la barışmam gibi değil. Bekar ve özlük halimle inanılmaz mutluyum” demekle yetindi.

Gökhan Lamba’nın “Cet oldum” paylaşımına Selin Sakatatçı’den reaksiyon: Pes Gökhan Lamba’dan mir karıştıran paylaşım! “Baba oldum” diye niteleyerek bebeğiyle alım verdi

Share: