Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in dizide öpüştüğü manzara, akıllara İbrahim Tatlıses ve Hayal Avşar’ın ağız dudağa olduğu anları getirdi

Başrollerini Burak Bahir, Serenay Sarıkaya ve Kişi Ramazan Demir’in canlandırdığı Netflix’in kullanılmamış dizisi Şahmaran bıçkın sahneleriyle gündem olmaya bitmeme ediyor. Sonuç namına Deniz ve Sarıkaya’nın öpüştüğü anlar izleyicilerin dikkatini çekti.

TATLISES VE AVŞAR’IN ÖPÜŞME SAHNESİNİ AKILLARA GETİRDİ

Kamera arkası görüntüleri, galada yaşananlar ve dizideki sahneler gündemden düşmüyor. Dizide çırılçıplak kamera karşısına sâdır Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz bir sahnedeki öpüşmesi ise içtimai medyada ruzname oldu. Serenay Sarıkaya’nın dans ederken dilini Burak Deniz’in yüzünden gezdikten sonradan öptüğü hayalet akıllara yıllar önceki İbrahim Tatlıses’in Görüntü Avşar’ı öpmesini getirdi.

Yıllardır konuşulan o görüntü

KADROSUNDA ATEŞ PARÇASI İSİMLER DÜZLÜK ALIYOR

Şahmaran dizisinin yönetmenliğini Umur Turagay, senaristliğini ise Kaynak Keder üstleniyor. Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizide Erkek Ramazan Demir, Mustafa Güzel, Dirayetli Günşıray, Ebru Özkan, Kağan Karahan kadar isimler bile vadi alıyor. Dizide Serenay Sarıkaya Şahsu, Burak Deniz ise Maran rolünü oynuyor.

Gücük sürede gündem olan sahne seyircilerin tepkisini çekti. Sahnedeki öpüşmeden erinçsiz olan kullanıcılar “Nereye kusuyoruz” yorumu yaptı.

Share: