Kastamonu haber! Taşköprü Domestik Eylem Grubu Derneği’nden ‘Sarımsak Kooperatifi’ne takım desteği

Taşköprü’de zindelik gösteren Taşköprü Yerli Eylem Grubu Derneği, Taşköprü Sarımsak ve Kendir Istihsal ve Pazarlama Kooperatifi’ne idarehane giderleri amacıyla bağış desteğinde bulundu.

Taşköprü Sarımsak ve Kendir Üretim ve Pazarlama Kooperatifi’ne, Taşköprü’de canlılık gösteren Taşköprü Yerli Gösteri Grubu Derneği aracılığıyla sağlanacak bağış desteği üzere merasim düzenlendi. Taşköprü Yerel Gösteri Grubu Derneği önünde planlı törende mütekellim Toplum Örgütü Başkanı Ceyhun Çorbacı, “Kooperatifin ihtiyacı olan ve şimdi sizlere açıklayacağım malzemeler derneğimiz yoluyla armağan edilmiştir. Sarımsak Kooperatifi’ne masa üstü bilgisayar, lazer yazar, ölçü, elektrikli ısıtıcı, çay makinesi, büro masası, hoşgörülü koltuğu, mihman sandalyesi, çatkı, madik, plastik masalar ve sandalyeleri derneğimizce yardım edilmiştir. Aynalı hayır olsun, güle güle kullanmalarını diliyorum” dedi.

Gerçekleşen programa Hanönü Şehremini Serkan Uçan, Taşköprü İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet İpek, Taşköprü Domestik Eylem Grubu Derneği Başkanı Ceyhun Çorbacı, DÜRÜST Tümen İGM Üyesi Tutkun Kader, gurur amirleri ve çokça sayıda yurttaş katıldı. – KASTAMONU

Share: