İzmit Belediye Reisi Hürriyet, Hizmet Uzlaştırıcı Satın Alabilmek İçin Görüşmelerini Sürdürüyor

125 milyonluk çevirgeç kredisinin Nezaret onayı gerektirmeyen 46 milyon liralık kısmının çözüme kavuşturulması için kamu bankaları ve hususi bankalarla mülaki İzmit Şehremini Fatma Kaplan Özgürlük, serencam adına Türkiye Tutum Bankası (TEB) yetkilileri ile tıpkısı araya geldi.

Belediye hizmet araçlarının kiralanması namına satın alınabilmesi amacıyla uğraş veren ve meclisten güven yetkisini düzlük İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 125 milyonluk vasıta kredisinin Bakanlık onayı gerektirmeyen 46 milyon liralık kısmının çözüme kavuşturulması yerine görüşmelerini sürdürüyor. İller Bankası’nın yanı sıra özge amme bankaları ve hususi bankalarla görüşmeler yapan Hürriyet, son namına Türkiye Hesaplı Bankası (TEB) yetkilileriyle tıpkı araya geldi.

TEB YETKİLİLERİ İLE GÖRÜŞTÜ

İzmit Belediyesi’nde yapılan görüşmede Hürriyet, BNP Deasing Havza Yöneticisi Toygar Kaime, TEB İşletme Bankacılığı Yöneticisi Selçuk Sakarya, TEB Rum 2. Toprak Direktörü Mutlu İlhan, BNP Deasing Mümessil Kesim Müdürü Alper Müftüoğlu, TEB İzmit Bölüm Müdürü Ebru Külahçı ve TEB KOBİ Bankacılığı Yöneticisi Salih Gül ile bire bir araya geldi. Hürriyet’e bu toplantıda Başkanvekili Vahim Sarıca, Başbuğ Yardımcıları Seyhan Özcan ve Ünal Özmural eşlik etti.

Share: