“İlk Evim, İlk İş Yerim” projesi başvuru tarihi uzatıldı

Bilecik Yer, Kentçilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Mustafa Budak, “İlk Evim, İlk İş Yerim” projesinin müracaat tarihi uzatıldığını söyledi.

‘İlk Evim İlk İş Yerim’ projesi ile devam fail yer ve hisse senedi yeri müracaat süresinin uzatıldığını rapor fail İl Müdürü Budak, “Şu anda açıklanmış olan dev ayrımsız proje. Kuradan arsaları alanlar evlerini yapacaklar. Seçimden bilahare üstelik yıpranmamış bir tezelden Türkiye Yüzyılına ayrı bir pahal katacağız. 7 Kasım’bile sona erecek yer ve hisse senedi yeri başvurularımızın süresi 15 Kasım’a büyüklüğünde uzatıldı” dedi.

Budak, geçtiğimiz dönme Ankara’nın Sincan ilçesinde planlı törende 17 ilde 5 bin 615 toplumsal konutun ilk temelleri eş anlı namına atıldığını hatırlatarak, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Belde, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) marifetiyle hayata geçirilen ‘İlk Evim, İlk İş Yerim2 projesi çerçevesinde planlı törende toplumsal konutların önceki temelleri atılmış oldu. Konya, Zonguldak, Kültürlü, Kırşehir, Erzurum, Bolu, Kahramanmaraş, Diyarbakır’a aktif bağlantılar gerçekleştirerek bölgelerde bulunan katılımcılarla butonlara bastırarak geçmiş harçları döküldü. Canlı bağlantıların arkası sıra beraberindeki heyetle Ankara’nın Sincan Lale meydanında, Afyonkarahisar, Ankara, Uşak, Tunceli, Muğla, Amasya, Elazığ, Yozgat ve Manisa’daki evvel temeller amacıyla birlikte butona basıldı” dedi. – BİLECİK

Share: