Batman yerel haberi… Batman’da zatî iş ve girişimcilik semineri düzenlendi

Batman’da kişisel hisse senedi ve girişimcilik semineri düzenlendi

BATMAN – Batman Valiliği ve Batman Belediyesi organizasyonluğunda Ahmet Güneştekin Kültür ve Tekellüm Merkezi Konferans Salonunda Batmanlı gençlerle benzeri araya mevrut iş adamı ve edip Fer Şakir Yılmaz, gençlere şahsi hareket ve girişimcilik semineri verdi.

Özlük hikayesini ve tecrübelerini gençlere anlatan Yılmaz’ın seminerine Batman Valisi ve Batman Şehremaneti Komutan Vekili Ekrem Canalp eşi ile birlikte katıldı. Batman’da canlı insanların eğitime haddinden fazla gerekseme duyduğunu tamlayan Yılmaz, İstanbul, Ankara, İzmir üzere balaban şehirlerde zihayat insanların terbiye konusunda doğu bölgelerine göre daha ak yazılı olduklarını söyledi.

Yılmayan, “Bizlerin samimi ita zamanı rüfeka. Zaman dahi afiyetle buranın tertemiz apaydınlık gençlerine, tertemiz vekil insanlarına zatî iş ve girişimcilik eğitimi seminerini vermekten büyük bahtiyarlık duydum. Seminer sonrası insanların gelip te teşekkürname etmesi, bir şeyleri ayırt etmesi benim amacıyla çokça balaban tıpkısı mutluluktu” dedi.

Seminer sonrası Ilbay Canalp, Yılmayan’a çiçek ve bağış arz etti. Yılmayan ise seminere katılanlara kitaplarını imzalayarak dürü etti.

Share: