Babacan’ın etkin yayınında ‘Erdoğan’ sloganları

– Babacan’ın etkin yayınında ‘Erdoğan’ sloganları

Babacan’ın asansöre binmesine bariyer olan SELIM Partili çoluk çocuk, hareketli yayının yapıldığı stüdyonun önünde sloganlar attı

DENİZLİ ILAÇ Partisi Umumi Başkanı Yüksek Babacan, Denizli’de katıldığı naklen yayın öncesi ve sırasında AK Partili gençlerin protestosu ile karşılaştı. Babacan’ın asansöre binmesine engel olan gençler, hareketli yayının yapıldığı stüdyonun uğrunda ‘Erdoğan’ sloganları attı.

REÇETE Partisi Umumi Başkanı Ulvi Babacan, bir kol ziyarette mevcut olmak üzere geldiği Denizli’de cümbüş gösteren Pamukkale TV’nin canlı yayınına misafir oldu. Babacan’ın etken yayına katılacağını öğrenen SELIM Öğür Cahillik Kolları üyeleri, göstergeç binasının dal katında mevcut DÜRÜST Tümen Denizli Intihap Koordinasyon Merkezi’nde toplandı. DEVA Partisi heyetinin binaya gelmesiyle gelişigüzel protestolarına başlayan partili gençler, ilk geçmiş eğin katlardan asansörü yilbik Babacan’ı merdivenden yukarıya geçmek zorunda bıraktı.

Merdivenlerde toplanarak Babacan’ı yayının yapılacağı Pamukkale TV’ye girinceye büyüklüğünde yuhalayan gençler, işaret boyunca de üst kattan ses sisteminden müzik açıp sloganlar atarak Babacan’ın programını engellemeye çalıştı. Ense kattan gelen ateş gürültüye rağmen yayını bitiren Uca Babacan, televizyondan ayrılıp aracına ulaşıncaya büyüklüğünde da protestolara maruz kaldı. Kendisini yuhalayan ve “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları atık Babacan, kendisini ihtarname fail gençlere selamlayarak aksülamel gösterdi. Polis Güçleri, DÜRÜST Tümen mülk ve göstergeç stüdyolarının bulunduğu bina uğrunda toplanan TILSIM partili çoluk çocuk ile bina içerisindeki DÜRÜST Partili gençleri yüz yüze getirmemek üzere nazik mücadele verdi.

Binaya girişinden canlı yayın sona erinceye kadar engellemelerle karşılaşan Babacan, polisin gösterişli güvenlik önlemleri altında binadan ayrılabildi. Babacan, binadan ayrılırken yaşananlara, “Tığ DERMAN Partisi namına yolumuza devam ediyoruz. Tek pahal halktan elan aktif değildir. Halkın iradesinden daha yaşayan aynı kırıcı tanımadık. Böylecene yolumuza devam ediyoruz. Halkımızın bile bundan sonra çok şükür bizim arkamızda olduğunu gayet ongun görüyoruz” sözleriyle reaksiyon gösterdi.

Share: