Aşure Ayı İnce: 6’lı masaya sesleniyorum; AKP’ye benzediniz

MEMLEKET Partisi Umumi Başkanı Muharrem İnce, “Siz bu memlekete yalan söylüyorsunuz. 6’lı masaya sesleniyorum; AKP’ye benzediniz. Marmaris’i, Bodrum’u, İzmir’i paylaşmışsınız; buralarda kuma çalıyorsunuz. Sizi bu millete anlatacağım” dedi.

Ülke Partisi Umumi Başkanı İnce, ziyarette bulunduğu Manisa’nın Akhisar ilçesinde matbuat açıklaması yaptı. İnce, Misyon Mumcu Hars Merkezi’nin bahçesinde yaptığı açıklamada, “Biraz dönem ilk Muğla’da, ‘Burada getirim ittifakı var’ demiştim. ‘Sadece Halk İttifakı, Ulus İttifakı bulunmayan; getirim ittifakı var’ demiştim. Ruhsatı uymazlık belediyesi veriyor, ÇED raporunu kudret veriyor. Kolektif götürdüklerini söylemiştim. Marmaris’in 15 sene belediye başkanlığını yapmış Şanlı Çevik, partimizin fırka sedir üyesi. Bunu açıkladıktan sonra ihtilaf belediyesi, geçmiş arkadaşımızın otelini mühürlemiş. Buradan sesleniyorum. Şehremaneti başkanına buradan 24 saat müddet veriyorum. Bak Başbuğ, intikamla kinle uray başkanlığı yapılmaz. Çok kısa sürede hep parti sedir üyeleriyle birlikte oraya geleceğim. Senin verdiğin o ruhsatların önünde izah yapacağım. Seni yayma edeceğim, bu rant ittifakını hep millete anlatacağım” diyerek konuştu.

“Hepinizi ifşa edeceğim” diyen İnce, “Onun üzere diyorum; ne halk ne ulus, tek el yurt. Siz bu memlekete hile söylüyorsunuz. 6’lı masaya sesleniyorum; AKP’ye benzediniz. Marmaris’i, Bodrum’u, İzmir’i paylaşmışsınız; buralarda ortak çalıyorsunuz. Sizi bu millete anlatacağım” dedi.Konuşmasının arkası sıra esnaf ziyareti işleyen Muharrem İnce, henüz sonradan Balıkesir programına gitmek için ilçeden ayrıldı.

Share: