Akşener’den Mukavemetli Akpınar’a “üçkâğıt” tepkisi: Benim ihtiyacım bulunmayan fırıldaklık yapmaya

Aktör Dayanabilen Akpınar, İYİ Tümen lideri Meral Akşener’in masayı infirak edip gabi dönmesi için katıldığı tıpkısı Youtube kanalında, “Rüzgarsız havada kaşkariko dönüyorsa katiyetle aynı üfleyeni vardır” ifadelerini kullanmıştı.

“YADIRGANAN BİR LİNÇ YEDİM”

TV100 kanalında Amaç Dündar’ın sorularını yanıtlayan Akşener, o süreçte yaşananları anlatarak, “Yadirganan aynı linç yedim. Tıpkı periyot önceki beni övmeye doyamayanlar, devrisi dönüş insan onuruna çapraz bed sözlerle üzerime yürüdü.” ifadelerini kullandı.

“VALLA FIRILDAKLARA KADAR GİTTİ İŞ”

Akpınar’ın “orostopolluk” sözüne dahi göndermede kâin Akşener, şunları söyledi: “Ben pekâlâ olur üstelik ayn kırparım? Elbet olur dahi mülk alırım? Benim en ufak bir para zaafım olsa burada oturur muydum? Bunlar inciticiydi. Buradan bizim çıkaracağımız serencam şudur. Bu kutuplaşmanın, seçkin yere şüphe ekmenin insanları ne hale düşürdüğüne dayalı bire bir ders çıkarmamız geçişsiz. Valla fırıldaklara büyüklüğünde gitti aksiyon. Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya. Bu dürüstlükte basılmış diyerek söylerim. O masadan ne aldım? Bana hangi verilecek? Namevcut böyle bire bir husus. Bu ülkeye biz doğrusu kâr sağlamalıyız.”

Share: