YANLIŞSIZ Parti’li Aydemir’den Soma ve Gördes çıkarması

SELIM Öğür Manisa Milletvekili Gaye Aydemir, Soma ve Gördes ilçelerini görüşme ederek vatandaşlarla buluştu.

Soma’dahi Çarşamba günleri kurulan yön pazarını musahabe eden Amaç Aydemir, iş esnafı ve ahzüita özne vatandaşlarla dostane etti, sorunları ve talepleri dinledi. Sonrasında Soma çarşı esnafını bile müzakere fail Aydemir, çarşı esnafı ve vatandaşlarla da benzeri araya geldi. Gördes Havuzlu Çarşı’birlikte de esnaf ve vatandaşlarla mülaki Aydemir, “Pandemi nedeniyle 2 yıldan beri milletimizle çok çok benzeri araya gelememiştik, bu sene TBMM’nin dahi sadık olduğu bu dönemde vatandaşlarımızla daha fazla tıpkısı araya gelebildiğimiz amacıyla kucaklaşabildiğimiz üzere mutluyuz” dedi.

Soma’bile Cesamet Hastanesi ile Kenar ve Diş Sağlığı Merkezini de ülfet eden Aydemir, hastanelerdeki hizmetler ve yaşanan mesail karşı vukuf aldı. Otama gören hastaları de ziyaret fail Aydemir hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti. Muharrem Kocaoğlan olması nedeniyle AK Tümen Soma Kadın Kollarının düzenlediği aşure hayrına katılan Aydemir, Milletvekili Mehmet Uca Özkan ve partililerle birlikte vatandaşlara alaca aş ağırlama etti. Sektörlere dair sorunları ve talepleri itaat etmek için kaynak ziyaretlerinde bulunan Aydemir, Soma’da Nakliyeciler Odasını, Şoförler Odasını, Ticaret Odasını ile Esnaf ve Sanatkarlar Odalarını görüşme etti. Aydemir, Gördes’te de Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretinde bulundu.

Soma’dahi kanaat önderleriyle ve partide henüz önceki görev almış kişilerle dahi bir araya mevrut Aydemir, Mağrip Trakya Türkleri El Birliği Derneği Soma Şubesi’ni görüşme etti. Aydemir’in bu ziyaretlerinde birlik ve beraberlik mesajları öne çıktı. Soma ve Gördes ziyaretlerinde toplumun birçok kesiminden insanla bire bir araya gelen Aydemir, “DOĞRU Öğür adına bugüne büyüklüğünde hep milletimizle kez yürüdük, daha çok bile milletimizle gelişigüzel defa yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Yatırımları durumunda inceledi

Gördes kaza ziyareti çerçevesinde tümen teşkilatıyla tıpkısı araya gelen Aydemir, belediyeyi musahabe etti, sonrasında Budun Bahçesi ile Kur’an Kursu ve Uygulama Camii projelerini durumunda inceledi. İlçe ve mahalle ziyaretlerinin bitmeme edeceğini ifade fail Aydemir, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde milletimize bakım amacında bilcümle gelişigüzel mütemadi çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Saylav Amaç Aydemir’e ziyaretlerinde, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İl Başbuğ Yardımcıları Mustafa Özcan ve Ahmet Erdoğdu, Soma İlçe Başkanı Erol Hürmetli, Gördes İlçe Başkanı Rağbet Dilcan ile partililer zevcelik etti. – MANİSA

Share: