SELIM Fırka Kilis İl Başkanı Karataş, kentteki gazetecilerle tıpkı araya geldi

SELIM Parti Kilis İl Başkanı Hedef Karataş, kentte görev fail gazetecilerle bire bir araya geldi.

Karataş, benzeri restoranda planlı programda, kente hizmet aktarmak amacıyla çalıştıklarını belirtti.

“2023’e Makul Kent Buluşmaları” kapsamında önümüzdeki günlerde Kilis’te programlar düzenleneceğini aktaran Karataş, teşkilat olarak seçime amade olduklarını anlatım etti.

Bu seçimde bir eski seçimlere göre daha iyi sonuçlar almayı hedeflediklerini tamlayan Karataş, “2023 seçiminde bire bir geçmiş seçimlerden partimiz bakımından henüz gür sonuçlar çıkaracağız. Hem Türkiye genelinde hem de Kilis özelinde çıkacağını düşünüyoruz. Yapılan anketler dahi bize bunu gösteriyor. Benzeri dava görünmüyor. 2 milletvekilini koruyarak, Cumhurbaşkanımıza dahi bire bir eski seçimde alınan genişlik beş altı o büyüklüğünde rey toplayarak inşallah seçimleri hayırlısıyla tamamlayacağız.” dedi.

Enflasyonla savaş kapsamından hükümet aracılığıyla dokunaklı adımların atıldığını anlatan Karataş, Ocak ayından itibaren işyar, emekli ve minimum ücretlilerin maaşlarına zamlar yapıldığını dile getirdi.

Karataş, kentte yapılan çalışmaların de devam ettiğini, yapımı süren projeleri da bildirme bodur sürede tamamlamayı planladıklarını kaydetti.

Share: