Oğuz Holding büyümeye ve yatırımlarına devam ediyor

Oğuz Ana Ortaklık, 1997 yılında kurulan familya şirketi olup 5 fabrikası mevcut Türkiye’nin genişlik nazik meşrubat üreticisidir. Antipatik ve alkolsüz tam içecek ürünlerini tamam gramaj ve ambalajlarda tezyit becerisine topluluk sonuç uygulayım bilimi hatlarla donanmış tesislere sahiptir.

BİRÇOK İÇECEK ÜRETİM BANDINDA

İçecek üreticisine ilişik Juss markası kâr suları, Sarıyer markası ile limonata şerbet ve gazoz çeşitleri, Black Bruin markası ile erke içecekleri ve vitamin içecekleri kabil kategoriler istihsal bandında saha alıyor. Herhangi Bir üretim hattı akıbet teknoloji ile ilerliyor. Ayrıca iz çeşidine bakarak üretim kapasiteleri farklılık gösteriyor.

SEÇKİN ULUSAL BİR ZİNCİR

Markalarını tam Türkiye’de bayilik ağları ile dağıtımını sağlıyor. Ülkenin rastgele millî zincirlerinde mir faaliyeti gösteriyor. Bir zamanda değme yıl 3 bitirme büyüttüğü dış satım operasyonları ile şuan etkili kendisine 103 ülkeye ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

SON TEKNOLOJİ MAKİNALAR KULLANILIYOR

Ardından Oğuz Ana Ortaklık, yemeden içmeden özlük markalarını değil kül millî zincir hisse senedi ortaklarının içecek üreticisi olma yolunda ilerliyor. Serencam teknoloji makinalar ile yer efdal kapasitelerde üretimler gerçekleşiyor.

Öte yandan işaret çokça güçlü Arge ekibi ve tesisine sahiptir. Akıbet tüketicinin beklentilerini araştırmakta ve bu yönde çalışmalar geliştiriyor.

“KAZANCIMIZI SEKTÖRE VE KALİTEYE HARCIYORUZ”

Oğuz Ana Ortaklık CEO’su Enes Örer besin markası ile ilgili şu şekilde konuştu. Örer, “Türkiye genelinde 5 üretim tesisimizle bakım veriyoruz. 2018 yılında gazlı yapıt hatlarımızı yenilemiştik. İleri uygulayım bilimi ekipmanlarla Adana ve Sakarya fabrikalarımızı elan üstelik güçlendirdik. Sakarya fabrikamızda yaptığımız yatırımlarla pencere şişede meşrubat çeşitleri istihsal yelpazemizi genişlettik. Yatırımlarımızın nazik bire bir bölümünü halis kaynaklarımızla yapıyoruz. Yani kazancımızı tekrar işimize, sektöre, teknoloji ve kaliteye harcıyoruz” dedi.

%100 YERLİ VE MİLLİ SERMAYESİ İLE OĞUZ HOLDİNG YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

Enes Örer, bakir envestisman planları hakkında hikmet verdi.

“ITICI KAHVE TESİSİ SAATTE 45 BİN KUTU KAPASİTELİ ”

Bu yıl ki hedeflerinin ise soğuk kiraathane ürünlerini ilkgüz ayında tüketiciyle buluşturmak olduğunu tabir fail Oğuz, “Henüz önce 4 bin dönüm üzerinde benzin çiftliği kurduğumuz Konya Ereğli’de bu nöbet sevimsiz kahve yatırımı yapıyoruz. Bu tesisimizin evvel ürünlerini ilkgüz ayında üretmeyi ve tekmil dünyaya satmayı planlıyoruz” dedi. Örer, tesisin üretim kapasitesinin 45 bin kutu/saat olduğunu kaydetti.

HERHANGI BIR ÇEŞİT MEYVEYLE ÜRETİM YAPIYORUZ

Oğuz Holding CEO’su Enes Örer şu şekilde konuştu. “Şeftali, kayısı, elma, nar, ananas, mango, guava çilek, üzüm, vişne kabil aklınıza gelebilecek gelişigüzel makule meyveyle üretim yapıyoruz” dedi.

YERLİ MARKALAR BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Ana markaları olan Juss Kâr Suyu, Black Bruin Enerji İçeceği, Sarıyer Limonata ve Sarıyer Gazoz atiklik kesmeden üretimine devam devam ediyor. Akıbet bitiren ile buluşuyor.

ENERJİ MALİYETLERİNİ AÇIKLADI

Perakende sektörünün cesim oyuncularına kendi markaları ya bile onların markasıyla istihsal yaptıklarını bildirdi. Oğuz, istihsal sürecinde, on dönemde arz iri gider kalemi haline mevrut enerji maliyetleri üstüne GES yatırımlarına ağırlık verdiklerini açıkladı. Antrparantez tesislerinin tahminî 80 bin metrekareyi bulan çatılarında, evvel 8 milyon Euro, arkası sıra 2 milyonluk projelerle GES sistemi devreye aldıklarını söyledi.

Share: