Manisa haberleri… Manisa Ticaret Borsası ile Şehzadeler’in işbirliği devam edecek

Şehzadeler Belediye Reisi Ömer Faruk Polat, 3 Ekim’birlikte yapılan genel asamble ile büzük tazeleyerek bir zaman henüz Manisa Tecim Borsası başkanlığına seçilen Kapalı Özkasap ve kullanılmamış yönetimini konuşma ederek kutlama etti. Yapılan görüşmede seçkin iki gurur arasındaki işbirliğinin bitmeme edeceği bildirildi.

Şehzadeler Belediye Reisi Ömer Faruk Çelik, 3 Ekim’da yapılan umumi asamble ile kullanılmamış yönetimini oluşturan Manisa Ticaret Borsası Başkanı Vabeste Özkasap’ı ziyaret ederek, tatlıca olsun dileklerini iletti. Çekinmezlik tazeleyen Başbuğ Tutkun Özkasap ve yönetimini kutlama ettiğini dile getiren Başbuğ Polat, “Zer başkan ve ekibine faik başarılar diliyorum. Şehzadeler Belediyesi yerine bugüne kadar Ticaret Borsamızla çok ahenkli benzeri şekilde çalıştık, şehrimize bakım ettik. Kuma projelere imza attık. Birbirimize bilcümle ayrımsız telefon büyüklüğünde mail olduk. İnanıyorum kim imdi üstelik kendilerine bakım etmekten şeref duyduğum halkımız için tekrar birlikte güzel projelere imza atacağız. Bugüne kadar kim işbirlikleri ve katkıları için başkanımıza ve ekibine teşekkürname ediyorum. Eskimemiş dönemde bile bu işbirliğinin artarak devam edeceğine içtenlikle inanıyorum. Zer başkanımız ve ekibini bir kere daha tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

“İşbirliğimiz her an güçleniyor”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Manisa Tecim Borsası Başkanı Sınırlanmış Özkasap ise şöyle konuştu: “Kızıl başkanımızın kutlama ziyareti bizleri çokça memnun etti. 3 Ekim’da üyelerimizin teveccühü ile bir dört yıllık dönme üzere elan Manisa Tecim Borsası başkanlığını devam ettireceğiz. İki çekicilik arasındaki ilgiler seçme sabık sene elan üstelik güçlenerek devam ediyor. Başkanımızın desteğini seçme ant yanımızda hissediyor olmamız kurumlararası işbirliğinin de hangi kadar güzel olduğunu gösteriyor. Manisa Tecim Borsası üyeleriyle alay malay tarıma ve tarıma dayalı sanayiye bindi vermektedir. Manisa’nın muamele hacmi ve ihracatına yardım sunmaktadır. Bizler inşallah önümüzdeki dönemde bile irtibat ve beraberliğimizi Manisa’mız ve üreticilerimiz üzere sürdüreceğiz. Cenabıhak hepimize başarılarını hediye eylesin.” – MANİSA

Share: