Ilkbahar Candan’dan

Toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımların birlikte özel hayatıyla de sıkça gündeme gelen Baharat Ilgiyle, Söylemezsem Imkânsız programına konuk oldu. Sakat sevgilisi Rassan Khoshnaw’ı Ebru Modern’e kaptırdığı iddiası üzerine mütekellim Yürekten, namaza tevessül sürecini bile anlattı.

“KİMSEYE YENİLECEĞİMİ DÜŞÜNMEZDİM”

Yürekten, “Ebru Modern, Rassan’ı senin elinden bittabi aldı?” sorusu üstüne “Peki. Hani 40 fırın paketlemek kemirmek lazım derler evet… Ego ne kadar pop olursam olayım bazı noktalarda 40-45 fırın savmak yemem gerekiyor. Tığ çok tüvana yaşta ünlü olduk ama aynı şeyler yarım yamalak. Dirim tecrübesi çok eke. Ego kimseye yenileceğimi düşünmezdim. Ego yıllar geçmiş tıpkısı çarpma olayı yaşadım. Vaka tezelden ‘kadına şiddete hayır’ diyerek beni paylaştı ama Ebru Çağdaş paylaşmadı. Temiz Yerlitaş da bizi tıpkı yerde tanıştırmıştı amma ego Ebru Çağdaş’in benden hoşlanmadığını hissetmiştim” dedi.

“RASSAN BENİ BILCÜMLE İYİYE YÖNLENDİRDİ”

Sakat sevgilisi Rassan Khoshnaw üzerine mütekellim Gönülden, “Rassan çok bereketli ve kardeş benzeri insan. İlişkide tıpkı dava varsa ondan kaynaklı değildir. Doğrusu sav varmış ve ayrılmışlar. Rassan bana dönerse beni bulabilir mi bilmiyorum. Ben onun yemeden içmeden beyefendiliğini beğeniyorum. Çokça cömert biri amma ego ondan katiyen bir husus istemedim. Bana yakışmazdı. Rassan beni bilcümle iyiye yönlendirdi. ‘Evine git’, ‘Gece kulüplerine gitme’, ‘Gece dışarıya çıkma’, ‘Bir yere gideceksen birlikte kız arkadaşlarınla git’ derdi” ifadelerini kullandı.

“NAMAZA ABLAM SAYESİNDE BAŞLADIM”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla namaza başlayacağını duyuran Özden, sözlerine şöyle bitmeme etti: “Namaz kılmaya başladım. Onunla üstelik ayrılmamış olsaydık beni o başlatırdı. O olmasa birlikte ego yeniden o yolda bitmeme ettim. Namaza ablam yardımıyla başladım. İlk o başlamıştı.”

Share: