Gözlüklü Yılan Maksat: Cumhurbaşkanı Erdoğan bana ‘Kobram’ diye niteleyerek seslenme ediyor

“Kobra Murat” adına bilinen Tahkiye hanende Kasıt Divandiler, Haber Toptan ekranlarında yayınlanan Buket Vazıh ile Karşı Karşıya programında özel hayatına ilişik candan açıklamalarda bulundu. Kobra Tasavvur, programda Cumhurbaşkanı Erdoğan’la tıpkı araya geldikleri 2023 Anlatı Buluşması ile ilgilendiren dahi konuştu.

“KONSERİ İPTAL EDİP GİTTİM”

Anlatı Buluşması’nda protokolde oturan Gözlüklü Yılan Tasavvur, programa zahir nida edildiği ile ilgili “20 Ocak’ta Ankara’bile esasta konserim vardı. Ihtişam büyüklerimiz aradı, dediler kim ‘Cumhurbaşkanımız sizi istiyor’. Dedim ki ‘Haddinden Fazla süzülmek isterdim ama o zaman konserim var’ dedim. Dediler ‘İlla sizi istiyorlar’ dedi. Ego üstelik konserimi fek ettim, seve seve gittim. Onlar üstelik bana o kadar sunturlu davrandılar kim, Cumhurbaşkanımızla program başlamadan ilk 5-6 dakika müzakere imkanı üstelik buldum.” dedi.

“HADDINDEN FAZLA SEVİYOR BENİ”

Konuşmasının devamında “Cumhurbaşkanımız ‘Kobram’ diyor bana” ifadelerini kullanan Kobra Tasavvur, “Haddinden Fazla seviyor beni ego da onu haddinden fazla seviyorum. Tanrı’ın nuru bire bir kayırıcı. Emine Hanımı birlikte çokça seviyorum. O da Allah razı olsun beni seviyormuş. Ayrıca benim mahallemde beraber gezip Hikâyeleme mahallesinin, yardıma ihtiyacı olan insanların herhangi bir şeyini çalmak istemiş. ‘Gözlüklü Yılan Erek’la gidelim’ demiş. Tanrı başımızdan kusurlu etmesin” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasını dinleyenler beyninde düz düz 3 adlı beşer ilgi çekti

Share: