Erzincan TSO’nun 2. arkalama tırı yola çıktı

Dalan üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ila 7,6 şiddetinde kim depremler sonrasında Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası 2’nci arkalama tırı, Malatya Battalgazi ilçesine gezmek amacıyla yola çıktı.

6 Gücük Ay 2023 tarihinde meydana mevrut, model üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ila 7,6 şiddetinde kim depremler sonrasında kıyamet bölgesindeki depremzedelere ulaştırılmak için Erzincan’dahi yardım toplama kampanyası bitmeme ediyor.

Yardım tırını teşyi etmek için, Erzincan Vali Yardımcıları Ömer Özbay, Yunus Emre Asıl, Ticaret ve Uran Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Divan Başkanı Mehmet Yüksek Katarakt, AFAD binası önünde amade bulundular.

Duyarlılıklarından belde Ticaret ve Endüstri Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu ve Meclis Başkanı Mehmet Ali Katarakt’ya teşekkür fail Ilbay Yardımcıları Özbay ve Anne, depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması üzere, ülke genelinde Vilayet koordinesinde bitmeme eden yardım kampanyasına bindi veren yekpare vatandaşlara üstelik teşekkür etti. – ERZİNCAN

Share: