DÜRÜST Tümen Kırşehir İl Başkanlığında kuruluş eğitimi verildi

SELIM Parti Kırşehir İl Başkanlığı bünyesinde teşkilat eğitimi verildi.

DÜRÜST Tümen Kırşehir İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Eşhas Arası İletişim Derneği (KİŞİDER) Başkan Yardımcıları Sadettin İlker Cömert ve Mehmet Ödül Kasap, öğür yöneticilerine ve teşkilat üyelerine terbiye verdi.

Partinin konuşma salonunda gerçekleştirilen organizasyon eğitimlerinde, “İletişimde imaj ve kandırma dili” konusunda sunumun peşi sıra, kişilerde farkındalık, şuur ve duyarlılık oluşturacak, bireylerin zatî gelişimine katkı sunacak bilgiler verildi.

Eğitimin arkası sıra mütekellim DÜRÜST Fırka Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, zinde Türkiye önünde yeniliğe ve gelişime açıkça organizasyon anlayışı ile “garaz 2023” diye yola devam ettiklerini ve çalışmalarını bu vizyonla sürdürdüklerini rapor etti.

Ünsal, “SELIM Tümen’yi sair partilerden ayıran bildirme koskocaman özelliği baştan sona ruhlu, yenilikçi tıpkı kurum yapısına ehil olmasıdır. Yaptığımız eğitimler ile kuruluş üyelerimizin haddinden fazla aheste bir motivasyon kazandığını görüyoruz. Teşkilatımızın cümle kademelerinde eğitimlerimize çabukluk kesmeden devam edeceğiz. Eğitime katılan tamlık kuruluş üyelerine ve eğitimcilerimize teşekkürname ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: