Cumhurbaşkanı Erdoğan Sason’daki şehit babası ile telefonla görüşerek başsağlığında bulundu

Cumhur Reisi Erdoğan Sason’daki şehit babası ile telefonla görüşerek başsağlığında bulundu

BATMAN – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde yaralanarak hastanede martir olan Piyon Uzman Çavuş Faim Bozkurt’un babası Nazmi Bozkurt ile telefon ile görüşerek başsağlığında bulundu.

Aşağı Mahalle taziye evinde şehidin babası ve yakınlarıyla ayrımsız araya mevrut YANLIŞSIZ Parti Batman Saylav Ziver Özdemir’in marifetiyle şehit yaya uzatmalı çavuş Faim Bozkurt’un babası Nazmi Bozkurt ile telefonda mülakat yaparak acılarını paylaşan Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan, “Başımız esen olsun, Tanrı sabırlar versin inşallah. Mekanı cennet olsun. Rabb’im cennetinde sizleri şehidimizle buluştursun inşallah” dedi.

Bozkurt dahi, “Haddinden Fazla teşekkürname ederim. Hepimizin başı esen olsun. Yurt sıhhatli olsun. Canımız devletimize fedaya hazırdır” ifadesini kullandı.

Ardından birçok çocuğu olduğunu soran Erdoğan’a 7 çocuğu olduğunu tamlayan şehidin babası Nazmi Bozkurt, 7 çocuğunun olduğunu birinin martir olduğunu ve 6 çocuğunu kaldığını söyleyerek hepsini yurt için feda etmeye hazır olduğunu söyledi.

Share: