Çeşme’de Müstehzi Giyim Gösterisi

Two Cowboys olarak mezkûr ve kullanılmamış evlat Fashion Show anlayışıyla moda dünyasına değişik tıpkı açılım getiren Tuncay ve Anıl Dokunaklı kardeşler, bu öğün bile Çeşme’de bire bir giyim gösterisi gerçekleştirdi.

PODYUMUN TOZUNU ATTILAR

Daha önce düzenledikleri 2 farklı izan defileyle dikkat çekici İzmirli kardeşler, haftasonu ‘Summer Fashion Show’ defilesine imza attı. Pınar Fly-Inn Beach’da gerçekleşen organizasyonda ünlü modeller Şebnem Schaefer ve Başka Ulusoy ilkin görünmek üzere bütün 15 manken fariza aldı. Bire Bir yıl içerisinde üçüncü moda gösterilerini düzenleyen Kilolu kardeşler, bu öğün vintage kıyafetlerden oluşan tasarımları civar plana çıkardı.

RAKS GÖSTERİSİ GERÇEKLEŞTİ

Hazırlıkları 2 ay süren gecede önce yerine domestik ve yabancı dansçılardan oluşan Dans Stop ekibinin gösterisi sunuldu. Sonrasında podyuma sâdır mankenler, 30 parçadan oluşan nostaljik tasarımları sergiledi. Birbirinden renkli kostümlerin sunulduğu gecede ilgi calip tafsilat ise Sair Ulusoy’un bikini üstü giymesi oldu.

Two Covboys, bu posta da yanan ormanlara destek sağlayabilmek için Ege Orman Vakfı ile cereyan ederek geceye katılan herhangi bir çağrılı yerine aynı dikme bağışında bulunacaklarını belirtti.

Share: