Cankurtaran görevlisi kaza nâkil kızını yaraları dolayısıyla tanıyamadı

Alberta eyaletindeki Calgary kentinin kuzeyindeki Airdrie kasabasında 15 Kasım’da aynı trafik kazası meydana geldi. Kazanın ardından fenomen adına giden ambulans görevlisi Jayme Erickson, hasar alan araçta sıkışmış iki yaralı gördü. Hasarlı araçtan çıkarılan 17 yaşındaki zihayat kıza ambulansın içinde engelleme fail Erickson, yavaş gaileli gencin zat kızı olduğunu fark edemedi.

“YER BALABAN KABUSUN BAŞIMA GELDİ”

Toplumsal medya hesabından olayı anlatan Erickson, “Benzeri cankurtaran görevlisi namına yer şişman kabusum başıma geldi. Kazazede, cankurtaran helikopter ile Foothills Tababet Merkezi’ne götürüldü. Mesaim sona erdiğinde evime gittim. Daha bilahare kapım çaldı ve hayatım sonsuza arbede değişti. Engelleme ettiğim gösterişli gaileli kazazedenin, benim canım ve kanım olan kızım Montana olduğunu öğrendim” dedi.

“YARALARI O BÜYÜKLÜĞÜNDE KÖTÜYDÜ Kİ ONU TANIYAMADIM”

Asıl Erickson, kızının kazadan sonraları ızdırap ayrımsız şekilde yaralandığını ve yaraları nedeniyle özlük kızını tanıyamadığını belirterek, “Yaraları o kadar korkunçtu kim onu tanıyamadım de. Sonrasında kızımı sarmak üzere Foothills Tıp Merkezi götürüldüm ve öleceğini öğrendim. Zaman ise âdeta kızımla vedalaştım. 17 sene, yeterince tafsilatlı berenarı değildi. Onunla geçirdiğim 17 sene için minnettar olmama karşın paramparça oldum. Onun katiyen çıkışlı olduğunu, evlendiğini göremeyeceğim” ifadelerini kullandı.

Share: