Ata olduğunu duyuran Gökhan Çıra’nın arkası sıra Selin Sakatatçı bile konuştu: Ana oldum

Geçtiğimiz yıl Selin Sakatatçı ile ikinci kat boşanan ve 3. kat nikah masasına oturacağını duyuran Gökhan Lamba, zaman içtimai medya hesabından cet olduğunu duyurarak bebeğiyle pozunu paylaştı. Lamba’nın magazin gündemine bomba kabilinden düşen paylaşımının ardından Selin Ciğerci birlikte Instagram hesabından sessizliğini bozdu.

“EVLAT EDİNME BAŞVURUMUZ AKSEPTANS EDİLDİ, ASIL OLDUM”

Instagram hesabından yayınladığı videoda yasal yollarla bebek sahibi olduklarını belirten Selin Ciğerci, sesi titreyerek yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “bir kerelik konuşacağım ve henüz de konuşmayacağım. Bunun üzerinden beslenmek isteyen çokça insan var. Ego bütün temel tevessül etmek istediğimi ve olacağımı söylüyordum doğrusu. Tamam anne oldum, siz de teyzesiniz. Beni tebrik kartı edebilirsiniz. Ağlamam katiyen, ego dallı güllü benzeri kadınım. Çarkıt eşimle evliyken bire bir yola başvurmuştuk. Zürriyet olmak amacıyla başvurularımız akseptans edildi. Mufassal zamandır bile odası var. Anne kalkışmak istiyorum ve onunla yoluma sürmek istiyorum.”

“BALA KÖLE KALACAK”

“Bozuk eşimle geçim kadar aynı genişlik namevcut. Bala bende kalacak, istediği devir eski eşim gelip görebilecek. Gelişigüzel ayrı asil ve baba kabil. Ego çocuğumun geleceği amacıyla rastgele şeyi önceleri ayarlayabilirim. Çocuğumu İngiltere’birlikte evet de burada büyütüp okutabilirim. Eğer siz bana bu şekilde davranırsanız ego çocuğumu alıp gezmek zorunda kalırım. Ego ülkemi çok seviyorum. Ben kimseden bir korkum bulunmayan. Algı rekortmeni birlikte oldum seçkin şeyi birlikte yaptım. Etrafımda dünyalık ver servetten hava çok düşman var ama ne olursunuz beni tıpkısı salın. Ego kızıma çağrıştırmak istiyorum. İsmi ‘Saadet Selenay Lamba’. Sakat eşimle bu arada başvurduğumuz amacıyla onun aile adı var.”

” HERHANGI BIR ŞEYİM YASAL, KIZIM HAFTA İÇİ YANIMA ATI”

“Beni tebrik kartı edin. Ben bu zamana büyüklüğünde hep esas koyulmak amacıyla dua ettim. Bu saatten sonradan de asil koyulmak isteyenler üzere yakarış edeceğim. Tanrı’ım gönlünüze göre versin. Bana müsaade edin üstelik çocuğuma bakayım. Arasında benim bire bir kızım var ona bakarak konuşun. Sorumluluklarıma devam ederek evire çevire tıpkısı şekilde kızımı büyütmek istiyorum. Çarkıt eşimle barışmam. İyi ve mutlu olsun. Cenabıhak onu kimseye muhtaç etmesin. Balaban benzeri şekilde hayatına devam etsin. Kızımın babasının başına üzücü tıpkısı öz gelmesini istemem. Aşk ve canan istemiyorum. Bilinmez kapaklı yapılan ayrımsız husus bulunmayan gelişigüzel şeyim yasal. Ağlamamak amacıyla kendimi print tutuyorum. Kızım hafta arası yanıma gelecek. Kendimi iyi hissettiğim zaman belki tıpkısı fotoğraf paylaşırım. Ben üstelik sizler büyüklüğünde zaaf ediyorum.”

Selin Ciğerci’nin kızına hazırladığı boşluk…

Selin Sakatatçı, Gökhan Lamba’nın “Ata oldum” diyerek paylaştığı bebeğin Instagram hesabını takibe aldı Gökhan Lamba’nın “Ata oldum” paylaşımına Selin Sakatatçı’den reaksiyon: Pes Gökhan Çıra’nın “Cet oldum” paylaşımına Selin Ciğerci’den aksülamel: Pes

Share: