Ak Parti Giresun İl Başkanı Tatlı, mebusluk namzet adaylığı için ricat etti

DÜRÜST Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, bu yıl yapılacak umumi seçimlerde saylav aday adayı gelmek amacıyla görevinden incizap ettiğini açıkladı.

Lezzetli, düzenlediği basın toplantısında DOĞRU Tümen’nin yalnız 2023’ü değil, 2053 ve 2071’i bile meram yerine belirlediğini anlatım etti.

DOĞRU Tümen’nin kurulduğu günden beri gelişigüzel kademesinde görev üstlendiğini ve 2018 yılından itibaren 4 yıldır da İl Başkanlığı yaptığını hatırlatarak, “Zaman itibariyle tahminî 4 yıldır büyük bir itibar ve gururla sürdürdüğüm Dürüst Parti Giresun İl Başkanlığı görevimden, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın makul görmesi ile Milletvekilliği aday adaylığı için ayrık bulunmaktayım. Bu süre zarfında bu görevi yapmama imkan sağlayıcı ilkin Cumhurbaşkanımız, Umumi Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, partimizin yetkililerine, rastgele ferdine ve fariza arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar bittabi bu davanın bire bir neferi olarak bakım ettiysem, çıktı da tıpkısı şuur, kararlılık ve azimle Cumhurbaşkanımızın açıklamış olduğu ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonu için, hizmetin değişik bir kulvarında boğuşmak için nazik tıpkısı heves ve azimle çalışmaya devam edeceğim. Bu vesileyle, 2023 seçiminin ülkemiz, ilimiz ve partimiz amacıyla dobra olmasını diliyorum” dedi. – GİRESUN

Share: