Yalova Altınova’dan 10. yardım tırı Malatya’ya gitti

Altınova Belediyesi’nin 30 bin aşındırmak ve zayıf azık taşıyan 10’uncu tırı Malatya’ya ulaştı. Öte yandan Belediye Reisi Dr. It Canlı Ağızcıl üstelik Hatay Antakya ve Adıyaman üstelik yaptığı temasların arkası sıra bu öğün Malatya’ya gitti.

Altınova Belediyesi aracılığıyla baştan başlatılan kuru gıda yardım kampanyasına birlikte vatandaşlar şişman bindi verdi. Altınova Belediyesi’nin 30 bin kemirmek ve toplanan zayıf gıdaları haiz 10’uncu tırı Malatya’ya ulaştı. Malatya’birlikte temaslarda kâin Komutan Oral, “Altınova kendisine imkanlarımızın ve elimizden gelenin çok çokça henüz fazlasını yapmaya himmet ediyoruz. Yaralarımızı gelişigüzel sararak, bu günleri gelişigüzel geride bırakacağız. Eren Milletimizden Tanrı razı olsun” diyerek konuştu.

Ağızcıl, zelzele bölgesindeki çalışmalarına devam ediyor. Hafta başında bölgeden dönen Başbuğ Ağızcıl, 23-24. Aktarılma DÜRÜST Fırka Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ve DÜRÜST Fırka Yalova İl Başbuğ yardımcısı Mehmet Birkan ile birlikte geçmiş aktarılma dahi Malatya’ya gitti.

Komutan Oral geçmiş adına DOĞRU Öğür Genel Format Kurum Komutan Yardımcısı Azmi Maraba, 23-24. Zaman YANLIŞSIZ Tümen Malatya Saylav Ömer Faruk Günahsız ve AK Öğür Yalova İl Başkan yardımcısı Mehmet Birkan ile gelişigüzel Malatya Battalgazi Belediye Reisi Osman Güder’e, esbak olsun ziyaretinde bulundu. – YALOVA

Share: